Україна гарантує кримській молоді право на освіту

Українська держава надасть можливість абітурієнтам скласти ЗНО, вступити чи перевестися до інших вишів

Україна гарантує кримській молоді право на освіту

Кримські абітурієнти матимуть можливість скласти ЗНО, а студенти перевестися до інших вітчизняних вищих навчальних закладів. Про це йдеться у спільному зверненні міністра освіти і науки Сергія Квіта та голови парламентського комітету з питань науки і освіти Лілії Гриневич до кримських студентів та цьогорічних абітурієнтів.

"Шановні кримські студенти та цьогорічні абітурієнти! Українська держава з Вами і гарантує кожному з Вас право на освіту", - йдеться у зверненні.

"Незалежно від розвитку подій, українська держава надасть Вам можливість скласти зовнішнє незалежне оцінювання, вступити чи перевестися до інших вітчизняних вищих навчальних закладів. Для цього будуть змінені правила прийому, Вам підуть назустріч Верховна Рада, Кабінет Міністрів України та українська академічна громада", - повідомляється у заяві.

Сергій Квіт та Лілія Гриневич також висловили переконання у спільному майбутньому усіх громадян України.

"Разом з Вами ми будемо рухатися до найвищих світових стандартів вищої освіти. Ви залишаєтеся вільними громадянами вільної країни", - наголошується у спільному зверненні міністра освіти і науки та голови Комітету ВР з питань науки і освіти.

Освіта.ua
15.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тетяна
чи не означатиме заява квіта, шо для кримських абітуріентів будуть пільги?
Абитуриент
Министр образования же дала понять, что зно не будет. Сомневаюсь, что раися не придумает, как заставить студентов Крыма поступить в свои вузы. Например, не станут пускать студентов в Украину (очевидно, что зно для жителей Крыма не будет проводиться на его территории)
Препод
А крымская самооборона не сорвет нам ЗНО по всей Украине? Что мешает им забрать у наших сотрудников секьюр-паки, полученные заранее, вскрыть их и рассекретить задания?.
Гость
Для Препод: Теперь во всём будет Крым виноват. Совсем как анекдот про невестку. Забудьте про Крым - он не ваш! Профукали!!! Скоро всю Украину профукаете: по частям всем желающим, ставайте в очередь. Кто первый? Я -Америка, второй - Эвропа и т.д.
ii
ты дурак?? нет,не так... ты дурак!!
Коментувати
karina
Я навчаюсь в Кримському Державному медичному університеті ім. С.І. Георгієвького на 1 курсі бюджетній формі навчання і маю до вас декілька запитань: 1. Яка саме форма переводу до інших медичних закладів України? 2. До кого я маю звертатися з цього питання і які заяви маю писати? Як проходить процедура переводу? 3. Чи можливо перевестись до будь-якого медичного закладу України? Адже кожен ВУЗ має обмежену кількість бюджетних місць.
DR
Звернення вчителів України до своїх колег http://youtu.be/ordp1Qw_Vaw
Гость
Для DR: Опять ни о чём! Заказуха самозванцев.
Коментувати
Conomichi
Які умови переводу для студентів 1 курсу? Буде продовження навчання чи перевступ? Чи поширюються ці зміни на Кримський держ. медичний університет, якщо він підпорядковується МОЗ, а не МОН України?