У Києві пройде виставка "Сучасні заклади освіти - 2014"

18 березня у столиці відкривається професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій

У Києві пройде виставка "Сучасні заклади освіти - 2014"

З 18 по 20 березня 2014 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б) відбудеться П’ята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014".

Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

Свої досягнення презентуватимуть 995 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану.

Участь в освітньому форумі братимуть 147 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 зарубіжних закладів освіти та міжнародних представництв. Також учасниками виставки стануть понад 800 представників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Власні здобутки презентуватимуть виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Закордонні навчальні заклади та міжнародні агенції представлять досягнення, досвід співпраці з українськими закладами освіти, запропонують потенційним абітурієнтам та їх батькам, педагогам, директорам шкіл освітні програми, ознайомлять з умовами вступу до навчальних закладів, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном. Серед них: Тартуський Університет, SMK University Of Applied Social Sciences (Литва), Академія економіки в Радомі (Польща), Технікум зв’язку імені І. Сегельсського в м. Познань, Силламяеске професійне училище (Естонія), Доправна академія в м. Тренчин (Словакія), Бельцкий технічний коледж залізничного транспорту (Молдова), Самаркандський професійний коледж залізничного транспорту (Узбекистан) та інші.

Підприємства та представництва індустрії сучасних засобів навчання, електронних систем, програм та рішень для галузі освіти презентуватимуть електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес.

Програмою виставки передбачено проведення 59 педагогічних читань, науково-практичних конференцій, семінарів та круглих столів за участю директорів і провідних науковців НАН і НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур, які презентують власний досвід соціального партнерства з навчальними закладами, упровадження нових виробничих технологій в педагогічний процес.

Урочисте відкриття виставки "Сучасні заклади освіти - 2014" відбудеться 18 березня об 11:00.

Організатори виставки зазначають, що спектр представлених освітніх послуг, інноваційних технологій та обладнання зможе зацікавити найвимогливіших відвідувачів: від школярів до професіоналів галузі.

Виставка працюватиме у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2-Б:

18 – 19 березня – 10.00 – 18.00;
20 березня – 10.00 – 16.00.

Вхід вільний.

З детальною програмою роботи виставки можна ознайомитися в Оргкомітеті або на офіційному сайті виставки.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія "Виставковий Світ".

Освіта.ua
14.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Де можна дістати запрошення на цю виставку?
Олена
Для Денис: запрошення не потрібне. Вхід вільний
Мирослав
Без запрошення відрядження не випишуть.
Коментувати