Європейські інженерні змагання знову в КПІ

У Києві відбудеться EBEC'14 - один з найпопулярніших заходів для молодих інженерів

Європейські інженерні змагання знову в КПІ

З 24 по 28 березня в стінах Київського політехнічного інституту відбудуться Європейські інженерні змагання - EBEC'14. Це один з найпопулярніших заходів для молодих інженерів. Йдеться про унікальну можливість реалізувати свої нестандартні ідеї, зустрітися з представниками компаній, знайти рішення поставленим завданням, змагаючись при цьому з іншими талановитими студентами.

ЕВЕС - це проект міжнародної студентської організації BEST, що діє в 33 країнах Європи. Організатори ставлять перед собою мету - створення сприятливих умов для розвитку та популяризації інженерної думки. Змагання проходять у декілька етапів.

Беручи участь в локальному етапі EBEC Kyiv, фіналісти отримують можливість проявити себе на Всеукраїнському етапі у Львові. Ну і нарешті, переможці другого етапу представлять Україну на Європейському етапі в Ризі.

Кожен учасник сам вирішує, в якій категорії брати участь: Сase Study або Team Design. Case Study - для людей аналітичного складу розуму. Командам необхідно представити стратегію вирішення конкретного завдання. Team Design - для любителів проектування і моделювання. Перед командами стоять технічні завдання, вирішити які вони повинні за допомогою даного набору матеріалів та інструментів.

Конкурсні завдання тримаються в таємниці до самого початку заходу.

Змагання відкриті для всіх студентів НТУУ «КПІ», а також для школярів.

Для участі реєструйтеся на ebec.org.ua/kyiv.

Освіта.ua
14.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів