Osvita.ua Вища освіта Європейські інженерні змагання знову в КПІ
Європейські інженерні змагання знову в КПІ

У Києві відбудеться EBEC'14 - один з найпопулярніших заходів для молодих інженерів

Європейські інженерні змагання знову в КПІ

З 24 по 28 березня в стінах Київського політехнічного інституту відбудуться Європейські інженерні змагання - EBEC'14. Це один з найпопулярніших заходів для молодих інженерів. Йдеться про унікальну можливість реалізувати свої нестандартні ідеї, зустрітися з представниками компаній, знайти рішення поставленим завданням, змагаючись при цьому з іншими талановитими студентами.

ЕВЕС - це проект міжнародної студентської організації BEST, що діє в 33 країнах Європи. Організатори ставлять перед собою мету - створення сприятливих умов для розвитку та популяризації інженерної думки. Змагання проходять у декілька етапів.

Беручи участь в локальному етапі EBEC Kyiv, фіналісти отримують можливість проявити себе на Всеукраїнському етапі у Львові. Ну і нарешті, переможці другого етапу представлять Україну на Європейському етапі в Ризі.

Кожен учасник сам вирішує, в якій категорії брати участь: Сase Study або Team Design. Case Study - для людей аналітичного складу розуму. Командам необхідно представити стратегію вирішення конкретного завдання. Team Design - для любителів проектування і моделювання. Перед командами стоять технічні завдання, вирішити які вони повинні за допомогою даного набору матеріалів та інструментів.

Конкурсні завдання тримаються в таємниці до самого початку заходу.

Змагання відкриті для всіх студентів НТУУ «КПІ», а також для школярів.

Для участі реєструйтеся на ebec.org.ua/kyiv.

Освіта.ua
14.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!