Випускники західних вишів готові допомогти уряду

Близько 2 тисяч випускників західних вишів пропонують новому українському уряду свою допомогу

Випускники західних вишів готові допомогти уряду

Українці - випускники західних вишів запропонували новому українському уряду свою допомогу. Вони готові працювати за державні зарплати або навіть безкоштовно. Про це вони заявили на прес-конференції повідомляє УНІАН.

Зокрема, представниця Гарвардського клубу України Наталія Бугайова зазначила: "Ми самоорганізувались як один з великих кадрових ресурсів, який готовий допомагати уряду. Ми не ставимо за мету привести конкретних осіб в уряд, ми хочемо надати доступ уряду до великої бази професіоналів".

Вона також додала, що таких людей, які маючи західну освіту і досвід управлінської роботи, які готові працювати в уряді, є близько двох тисяч.

У свою чергу голова Асоціації випускників бізнес-шкіл Ukrainian Global MBA Langue Костянтин Магалецький зазначив, що випускники західних вузів готові працювати як на повну зайнятість, так і брати участь в окремих проектах. Він також зазначив, що знає людей, які готові покинути високооплачувану роботу у Нью-Йорку і приїхати попрацювати рік-два в українському уряді на державні зарплати.

Крім того, він додав, що конкретних вакансій з боку уряду випускникам західних вузів ще не пропонували, але міністр транспорту, а також Віталій Кличко виявили бажання зустрітися і обговорити цю ініціативу.

Голова Асоціації випускників програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі Руслан Фуртас розповів, як саме представники уряду можуть вийти на контакт з пошукачами роботи в уряді. Для цього їм необхідно відправити кадровий запит на електронну адресу proukrgov@gmail.com. Цей запит потрапить до майже 30 асоціацій представників західних студій. Впродовж 24 годин уряд отримає одну консолідовану відповідь щодо пошукачів, зауважив Фуртас.

Освіта.ua
13.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Оце молодці!!!