МОН удосконалює штатні нормативи вишів

У Міністерстві освіти розпочалися обговорення Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів

МОН удосконалює штатні нормативи вишів

13 березня у Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів з метою обговорення та вдосконалення наказу МОН "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації". Про це повідомляє прес-служба МОН.

У нараді взяли участь представники вищих навчальних закладів Київської, Сумської, Черкаської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької, Полтавської областей та міста Києва.

За словами директора департаменту економіки та фінансування МОН України Світлани Даниленко, усі пропозиції до наказу можна направляти на розгляд МОН у письмовому вигляді протягом 5 днів. "Усі пропозиції повинні бути дуже виваженими, оскільки це пов’язано з економією бюджетних коштів, що є нагальним питанням сьогодення, і більш того, цей наказ опрацьовується не тільки Міністерством освіти і науки, але і в обов’язковому порядку повинен бути погоджений Міністерством соціальної політики та Міністерством фінансів", - зазначила Даниленко.

На нараді обговорювалися питання про можливу кількість працівників, специфіку фінансування їхньої діяльності, особливості назв певних посад у вищих навчальних закладах, можливості введення тимчасових посад і багато інших.

За результатами наради буде сформовано низку правок, побажань і рекомендацій від представників вищих навчальних закладів. Ці матеріали будуть опрацьовані, сформовані у зміни до наказу № 26 "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації" та розміщені на офіційному веб-сайті МОН. У Міністерстві освіти нагадують, що проведення нарад із представниками ВНЗ інших областей відбудеться 18, 20 та 25 березня.

Освіта.ua
13.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
директор
Шановний Міністре. Якщо Ви залишите на посаді Світлану Даниленко та І. Ісаєву, то корупція у Міністерстві буде процвітати