Львівська політехніка ініціює збір коштів для армії

Колектив Львівської політехніки закликав усі вищі навчальні заклади зібрати кошти для Української армії

Львівська політехніка ініціює збір коштів для армії

5 лютого 2014 року на засіданні Вченої ради Національного університету "Львівська політехніка" було підтримано ініціативу Вченої ради Інституту прикладної математики та фундаментальних наук щодо збору коштів для матеріальної і моральної підтримки Збройних Сил України і, насамперед, тих частин, які дислоковані на території Автономної Республіки Крим. Про це повідомили в Національному університеті "Львівська політехніка".

У виші зазначають, що зіткнувшись з неприхованою агресією Російської Федерації, в умовах блокування наші вояки продемонстрували високий моральний дух і вірність присязі народу України.

Львівські політехніки вирішили зібрати кошти для нашої армії, внеском кожного працівника у сумі не меншим 5 відсотків від місячного заробітку.

"Ці кошти в умовах скрутного фінансового становища держави і багаторічного недофінансування Збройних Сил вкрай необхідні для зміцнення їх матеріально-технічної бази, поліпшення грошового забезпечення, житлових умов захисників Вітчизни. Закликаємо усі ВНЗ України, усіх освітян підтримати цю патріотичну ініціативу", - заявили у Львівський політехніці.

Освіта.ua
06.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
carolina
Эх, совсем с армией у нас плохо, раз с бедных студентов собирать хотят)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!