У МОН підтвердили намір зробити бюджет відкритим

З 1 квітня громадськість зможе слідкувати за розподілом бюджетних коштів у Міністерстві освіти

У МОН підтвердили намір зробити бюджет відкритим

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун підтвердила плани освітнього відомства щодо забезпечення активного інформування про діяльність МОН.

За її словами публічність і прозорість гарантуватимуть зростання рівня довіри до нового керівництва Міністерства освіти і науки. "З 1 квітня всі зможуть зайти на сайт міністерства та подивитися, за що та кому сьогодні платило міністерство", – повідомила Совсун.

Як відомо, Голова парламентського комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич висловила переконання, що одним із важливих механізмів з протидії корупції має стати впровадження відкритої системи відслідковування поточних рахунків міністерства ("бюджет он-лайн").

Вона повідомила, що відповідні ініціативи розробляються в середовищі програмістів, які підтримують Євромайдан.

"Є політична воля до змін. Це – шанс здійснити електронну революцію в окремо взятому міністерстві, що дозволить громаді в режимі он-лайн слідкувати за виділенням і розподілом бюджетних коштів", - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
06.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
Профтехосвіта Донецька звертається до пана Міністра навести лад в системі профтехосвіти, директор департаменту Супрун та його заступниця Карбишева (прокладка Жебровського) як брали кошти за призначення директорів так і беруть. Працюють не тільки в цьому напрямі, атестацію закладу не пройти не давши йому та їй хабаря, кошти на ремонт не дадуть без його одобрямса. Раніше все це крив Жебровській, заре Супрун перефарбувався, критикує політику Табачника (якому він лизав зад аби отримати Державну премію в галузі освіти) він вже демократ. Майдан чекає пане Міністр Вашої перевірки цієї інформації та дій. Достатньо провести ананімне анкетування директорів ПТНЗ.
Любовь
Против высокопоставленных чиновников открывают уголовные дела, а почему бы не заняться проверкой деятельности некоторых директоров учебных заведений, которые погрязли в коррупции. Есть директора ПТУ (Луганская обл.) которые устраивают своих ближайших родственников (сыновей, дочерей) на различные должности. Числятся они на педагогических должностях (не имея образования), а просиживают в чистеньких кабинетах, занимаются необременительной работой, незаслуженно получая зарплату за работу, которую не выполняют. Зачастую, у этих родственничков (сыновей) другие фамилии и поэтому не прослеживается родственная связь с руководителем учебного заведения. А ведь коррупция на лицо.
Мирослав
Прошу керівництво МІНІСТЕРСТВА виключити ПРИНЦА (ПОВАЖНОГО ОЛЕКСАНДРА Станіславовича, ЧМИГУ ВІРУ ОЛЕКСАНДРІВНУ - зі складу експертної групи з розгляду кандидатських та докторських дисертацій з державного управління, там вони і сіють посівають. Прошу керівництво міністерства звернути УВАГУ НА ЦІХ НЕЛЮДІВ, та прийняти відповідні рішення.
Anna
Прошу Вас звернути увагу на Ісаєву Ірину Анатоліївну. Це особа в руках якої знаходяться всі коледжі та технікуми. Не може все залежати від підпису однієї особи. Щоб підписати документи, потрібно сидіти під кабінетом по кілька днів і не забути покласти на стіл не худенький конверт. Покладаємо на вас великі сподівання. Успіху вам!
Мирослав
Для Anna: Підтримую Вас пані Анно, сам не раз так сидів, без хабаря нічого не робиться, як вони кажуть, нехай "документ набере державної ваги". Можливо пан МІНІСТР зверне увагу на ціх осіб.
Коментувати
Олексій
Є надія, що новий міністр і нові керівники міністерства з розумінням поставляться не лише до вищої, а й до середньої школи. Пропозиція: звільнити племінника Жебровського Б.М. - Mарченка Андрія, якій нічого не розуміється в системі середньої освіти, а є заст.директора департаменту середньої освіти, та його керівника Єреська О.В. що запровадив обов’язкову статзвітність загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними управліннями освіти «з використанням програмного комплексу «Україна. ІСУО Інформаційна система». Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація - гроші і так дальше). А з профільністю старшої школи що, з підручниками – авторські колективи, все за гроші, з стандартами… Покладіть цьому край.
Олексій
Пропозиція до Міністра,першого заступника: звільнити негайно людину Табачника Некрассу І.А., ставленицю Суліми Є.М. Поживалову -начальника відділу з департаменту атестації кадрів які затероризували поборами (під час майдану погрози ректорам, директорам, призначення ректора - гроші, атестація - гроші і так дальше) всіх ректорів, директорів навчальних закладів. За гроші Некрасса розподіляє місця держзамовлення аспірантури-докторантури, побори з керівників за загальні збори , які проводить з обрання керівників навч.закладів. Усі нагороди та заохочення через гроші.Покладіть цьому край.
Мирослав
Для Олексій: Так мої колеги також казали за Некрасу та Поживалову, які за видачу атестатів кандидатів та докторів наук беруть гроші. Особливо це налагодила Поживалова спільно з начальником управління аспірантури Національної академії державного управління при Президентові України ЧМИГОЮ ВЕРОЧКОЮ ОЛЕКСАНДРІВНОЮ - за сприяннм Поживалової ЧМИГУ включили в склад експертної групи під головуванням ПРИНЦА (ПОВАЖНОГО ОЛЕКСАНДРА - тричі доктора наук) секретарем по розгляду кандидатських та докторських дисертацій, там вони і сіють посівають. Прошу керівництво міністерства звернути УВАГУ НА ЦІХ НЕЛЮДІВ, та прийняти відповідні рішення.
Коментувати
Олексій
Пропозиція до нового мінісра: О.С.Дніпров підписав скандальне розпорядження Міністерства освіти і науки про те, що працівники отримуватимуть зарплату платіжними картками та послуговуватимуться поточними рахунками ПАТ «Дочірній банк Сбербанка Росії». Покладіть цьому край. Будь ласка, звільніть ще й Жебровського Б.М. Його «досягнення» : лукавство, хамство, брехня, чудові листи про першокласників, клуби дідусів та бабусів, жіночий збочинець та лавелас. Професійності - мінусова ступінь. Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація – гроші, ліміти,штати- гроші і так дальше). Якщо залишили зам міністра з налаштованими каналами розкрадання, та ще й Жебровського, Даниленко залишать- то все ясно... Почуйте нас !!!!
Олексій
Є надія, що новий міністр і нові керівники міністерства з розумінням поставляться не лише до вищої, а й до середньої школи. Пропозиція: звільнити племінника Жебровського Б.М. - Марченка Андрія, якій нічого не розуміється в системі середньої освіти, а є заст.директора департаменту середньої освіти, та його керівника Єреська О.В. що запровадив обов’язкову статзвітність загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними управліннями освіти «з використанням програмного комплексу «Україна. ІСУО Інформаційна система». Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація - гроші і так дальше). А з профільністю старшої школи що, з підручниками – авторські колективи, все за гроші, з стандартами… Покладіть цьому край.
Олексій
Шановний Міністре. Зверніть увагу на головного фінансиста вашого відомства Даниленко С.В. Вона обложила данню всю Україну. Для здачі звітів ВУЗами, ПТНЗ, іншими закладами та установами Департамент економіки заставляє приїздити особисто і обовязково потрібно дати гроші. Скільки можна збирати гроші з викладачів для взяток чиновникам Міністерства.Як пояснити збір коштів з викладачів для непомірних потреб деяких працівників Міністерства, які формують ліміти, підписують штати навчальних закладів (Даниленко С.В.права рука Кулікова П.М., Ісаева І. А. Фурман Г.І.,Міхницька В.І.).Чим товщий конверт,тим більші ліміти,чим більша сума,тим швидше буде підписаний штатний розпис та тарифікація.Дуже надіємся що з Вашим приходом щось-таки зміниться.
Олексій
Шановний Міністре. Зверніть увагу на головного фінансиста вашого відомства Даниленко С.В. Вона обложила данню всю Україну. Для здачі звітів ВУЗами, ПТНЗ, іншими закладами та установами Департамент економіки заставляє приїздити особисто і обовязково потрібно дати гроші. Скільки можна збирати гроші з викладачів для взяток чиновникам Міністерства.Як пояснити збір коштів з викладачів для непомірних потреб деяких працівників Міністерства, які формують ліміти, підписують штати навчальних закладів (Даниленко С.В.права рука Кулікова П.М., Ісаева І. А. Фурман Г.І.,Міхницька В.І.).Чим товщий конверт,тим більші ліміти,чим більша сума,тим швидше буде підписаний штатний розпис та тарифікація.Дуже надіємся що з Вашим приходом щось-таки зміниться.
Из Донецка
Уважаемый Министр. Очень прошу обратить внимание на главного финансиста вашего ведомства Исаеву Ирину Анатольевну. Она обложила данью всю Украину. Для сдачи отчетов ВУЗами 1-2 у.а. Министерством была установлена программа, но она заставляет приезжать лично и обязательно надо дать взятку. Сколько можно собирать деньги с преподавателей для взяток чиновникам Министерства.Очень надеемся что с Вашим приходом что-то изменится к лучшему.