Квіт представив нове керівництво Міносвіти

3 березня відбулася зустріч колективу Міністерства освіти з новим керівництвом відомства

Квіт представив нове керівництво Міносвіти

Під час зустрічі новопризначений міністр освіти і науки України Сергій Квіт представив своїх заступників – першого заступника міністра Інну Совсун, заступника міністра–керівника апарату Олексія Дніпрова та  заступника міністра Павла Полянського.

«Головне, про що нам потрібно думати – якість освіти. Зокрема, якщо говорити про вищу освіту, то запорукою якості є сильні університети. Головне завдання – прийняти новий Закон України «Про вищу освіту», який був розроблений групою, де я особисто працював, – це так званий закон групи Згуровського», - наголосив Сергій Квіт.

Він повідомив, що зараз є повний контакт з профільним Комітетом Верховної Ради України, який очолює Лілія Гриневич, задля прийняття цього закону в першому і другому читанні на цій сесії ВРУ.

Міністр поінформував, що вже готуються документи для спрощення звітності вищих навчальних закладів.

Також Сергій Квіт зазначив, що дуже цінує колектив Міністерства освіти і науки України.

«Колектив ми будемо зберігати, цінувати. Прошу не хвилюватися. Все буде гаразд», - підкреслив міністр.

Освіта.ua
04.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
третій вибір
Наголошуємо, що потрібні радікальні кроки, без участі корупційних ректорів центральних вишів, які мають бути звільнені за порушення трудового законодавства. Таких ректорів ніколи не має на робочих місцях у робочі години, у приймальні години. Вони штучно ізолювали себе і дотепер ізолюються від підлеглих, від всіх, хто може прийти без корупційної домовленості, без дзвонка довіреного провідника. Спробуйте самі прийти до них в офіційні години прійому або відправьте свого представника без попередження, побачите, що буде... Такі ректори взагалі не мають права пропонувати щось... Див пропозиції http://osvita.ua/vnz/39852/
Вчитель
Візьміться і за середню освіту!
Петро
Будемо вважати, що українська освіта починає нове життя. Найголовніше, щоби Росія перестала гратися в "Зірницю".
fynjy
Для Петро: хронічний параноїдальний стан
Коментувати