Osvita.ua Вища освіта КМУ здійснюватиме послідовну гуманітарну політику
КМУ здійснюватиме послідовну гуманітарну політику

Затверджена урядова програма передбачає кроки реформування української освіти і науки

КМУ здійснюватиме послідовну гуманітарну політику

Парламент затвердив Програму діяльності Кабінету Міністрів України, що передбачає кроки виходу з економічної, політичної й соціальній кризи.

Серед завдань у гуманітарній сфері урядом визначено формування і здійснення виваженої і послідовної державної гуманітарної політики, що ґрунтуватиметься на врахуванні етнічного, культурного, конфесійного різноманіття українського суспільства.

Також новий уряд має забезпечити безумовне дотримання прав громадян та всіх суспільних груп (соціокультурних, мовних, конфесійних тощо) на отримання освіти та інформації, на спілкування рідною мовою, на свободу совісті (віросповідання та церковно-релігійного самовизначення).

Затверджена урядова програма передбачає негайне припинення практики необґрунтованого закриття шкіл, забезпечення доступу до якісної освіти як соціального ліфту - незалежно від рівня матеріального забезпечення родин. Децентралізація управління системою освіти. Забезпечення зв’язку освіти з вимогами сучасного ринку праці.

Для реалізації програми уряд прийматиме власні акти та вноситиме законодавчі ініціативи до Верховної Ради України. Зокрема, програма діяльності Кабінету Міністрів України передбачає ухвалення нової редакції закону "Про освіту", "Про вищу освіту", а також закону "Про студентське самоврядування".

Як відомо, Міністерство освіти і науки України очолив президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт.

Освіта.ua
27.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!