Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali
Бажаю успіхів, ще є невеличка надія на світле майбутнє, не забирайте її у нас, простих вчителів-трудоголіків. Не проводьте скорочення сільських шкіл ( якщо й будете проводити, то в розумній кількості), краще скоротіть кількість перевіряючих. Нормальні директори та їх заступники і так контролюють навчально-виховний процес. Після цих численних перевірок в нашій школі хворіють вчителі, а це додаткові оплати по лікарняним, замінам, тощо. Якщо зацікавитеся, приїздіть до нашої школи, ми покажемо, як виживаємо. Як немає за що відремонтувати підлогу, бо оплачуємо рахунки за інтернет (він повинен бути обов’язково, бо потрібно приймати телефонограми з районного відділу освіти...), оплачувати доставку дітей на олімпіади, районні змагання, конкурси. Як вчителі, відриваючи кошти від своєї мізерної зарплати, виписують інформаційні збірники Міністерства, інших відомств, газети "потрібного" видання, приймають комісії різного рівня, а ще, все що роблять - фотографують і викладають на сайт школи, довіра
Директор
Для Natali: У нас так само, але ще й заміни не оплачуються другий рік. Є надія, що новий міністр і нові співробітники міністерства з розумінням поставляться не лише до вищої, а й до середньої школи. А ще Верховна Рада перегляне бюджет, бо він же не від нашого міністерства залежить.
Коментувати
Заступник директора
для зацікавлений: погоджуюся з вашою думкою щодо фахівців у галузі середньої освіти. Але не згодна, що методична служба, у такому вигляді і з таким колом обов язків, які вона виконує сьогодні, - школі не потрібна. Від перевірок не буває покращення навчального процесу, а тільки учителі отримують нервові стреси. Так звана, методична допомога сьогодні - це відволікання учителів від їх професійної діяльності.
Учитель
Для Заступник директора: Підтримую повністю. Дану структуру потрібно реорганізувати із перевіряючого в допомагаючого. а в такому стані вона не потрібна
Коментувати
Катерина Богомолець
То ж яких фахівців відепер в промислово-аграрній україні будуть готувати? Хто буде працювати на підприємствах? Уявляю собі, як києво-могилянка "підійметься". Тріпатися-то там навчать, проте, на зріст ВВП карїни такі фахівці вплинути спроможні лише в бік стагнації.
Мама колишньої студентки Могилянки
Для Катерина Богомолець: Шановна Катерино! Можливо, не варто говорити про те, чого не знаєш? У Могилянці виховуються вільні люди, у т.ч. економісти, айтішники... І хто не дозволяє технічним і сг вузам краще працювати?
Коментувати
Anatoliy
ЯЦЕНЮК А.П. І одна з найбільш важливих галузей, те, що потребує реформи і допомоги, це є найвищий капітал України – це знання. Без освіти і знань нам буде неможливо забезпечити майбутнє країни. Це наші діти, це наше майбутнє, це високі стандарти і якість української освіти. Тому людина, яка відповідальна за найвищий і найважливіший капітал в Україні, за знання. Міністр освіти і науки України – Квіт Сергій Миронович. 1965 року народження, президент Національного університету Києво-Могилянська академія. Прошу підтримати.
Директор
Для Anatoliy: Розумна людина, його в КМА поважають, але він у школі, здається, не працював - чистий науковець. Треба б хоч заступника йому хорошого - практика у сфері середньої освіти.
Коментувати
зацікавлений
згідна - вищій школі повезло, а що буде із загальноосвітньою? з підвищенням кваліфікації вчителів, з методичною службою, без якої сьогодні важкувато звичайному вчителю? Дуже хочеться вірити, що у нового Міністра хватить сили волі і мудрості дати раду всім напрямкам освіти....
просто учитель
Для зацікавлений: Якщо всі методкабінети працюють як наш: здаємо розробки уроків, годин спілкування, різних заходів, цілу кіпу непотрібної інформації, конкурси, огляди, фестивалі, а взамін не одержуєм жодних методичних рекомендацій (окрім посилань на інтернет сайти), то на мою думку в такому вигляді методкабінети непотрібні, зайва трата коштів.
Директор
Проблема в тому, що школи працюють на РМК та відділи освіти, а не навпаки. Повірте, якщо повністю ліквідувати ці дві структури - для освітнього процесу це буде зовсім не помітно, бо нічого від цього не зміниться, тільки дихати стане легше.
Директор
Абсолютно погоджуюся з Вами. Треба дати школі працювати, тобто навчати дітей, а не утримувати методичні й інспекторські служби.
Коментувати
шестопалов
За всі роки незалежності України стан справ у навчальному книговиданні лише погіршується і школи отримують освячену МОН дорогу і неякісну "макулатуру". Виправити це становище може за прикладом держав Європи ліквідація "Грифів" і "Переліків" з передачею коштів в школи і зробивши їх замовниками навчальної літератури. Від школи вимагати загальнодержавні стандартні знання та навички її учнів, а якими навчальними засобами при цьому користуватись - справа вчителя! Тоді учителі і батьки самі вибиратимуть за державні гроші дешеві і якісні підручники. Вчителі та учні поганого не куплять і у самих себе красти не будуть! Все інше - складно, корумповано, вимагає великих коштів.
Учитель з 30-річним стажем
Нічого не знаю про цю людину. Переглянула деякі його роботи в І-неті. Зробила висновок - вищій школі повезло, а загальноосвітній - велике питання. Надіюсь, що обовязкове ЗНО з математики і англійської для всіх абітурієнтів введе ще не в цьому році. Хочеться вірити, що скоротить бюрократичну машину в керівництві освітою на місцях, яка розрослась як ракова пухлина в останні роки і заважає учителям працювати. Надіюсь, що припинить заробляння грошей на випуску збірок для ДПА і припинить безглузді моніторинги... Час покаже. з Богом...
мамашкольника
Для Учитель з 30-річним стажем: я тоже искала и ничего конкретного не нашла...ждем его программы...а ЗНО з английськойи было-бы неплохо! а то выходят из школы и сразу на курсы английского...////надеюсь, русский-то нам оставят...
Коментувати
Татьяна Чёрная
Вітаю!
Володимир
Вітаю! Мав приємність зустріти його на загальноуніверситетському заході в Дрогобицькому педуніверситеті, він приїжджав у гості до нас кілька місяців тому, читав лекцію. Надзвичайно розумний. Він вже тоді закидав щось про зміни в освіті, не я й думав, що зрушення почне саме він. Як на мене, то він заслужив цієї посади, тому не треба тут!.. "Хай везіння завжди буде на його боці", - як сказала б Коллінз.
Игорь
Для Володимир: всі попередні міністри теж були не дурні, і Д.В. Табачник у тому числі
Катерина Богомолець
Ну тепер начувайтеся! Тепер будемо вивчати історію майдану і втілювати повалюну западенізацію мови. Де вже тепер діти, як не від своїх батьків, почують про православну Київську Русь. Відепер (як свого часу Вакарчук ввів в історію України 2 сторінки про творчість свого сина на майдані) діти будуть вивчати лише бандеру та його сучасних послідовників... Мені огидно за таку освіту! Табачник хоча б тримав "марку" освіти і науки, а не втягував молодь в політичні події. Студенти та школярі повинні навчатись, отримувати освітню спеціальність, яка б допомогла їм отримати РОБОТУ, що приносилаб їм та країні прибуток, а не клонувати націоналістично налаштованих мітингувальників (які, доречі толково не можуть пояснити а чому ж саме вони на тому майдані вистоюють).
Ігор
повністю підтримую, пані Катерино! Набридло вже націоналістичне бидляцтво
Коментувати
Ігор
худший из трех кандидатур..интересно если бы я вышел на майдан горлопанить и метать коктейли - я бы тоже стал министром??))
Володимир
Для Ігор: То чому ж не вийшов? На диванчику всі розумні!
Игорь
тому що там стояли всі, хто вважав попередню владу начебто антиукраїнською, дивно.. але якщо я не розмовляю українською то я теж антиукраїнець??
Учитель
Так вийди, чого сидиш в куточку...
Коментувати
Учитель
Вітаю! Саме цю людину хотілося бачити міністром освіти і науки. Сподіваюся, що разом припинимо мородерство в школах та піднімемо освіту до Європейських стандартів.
DOCENT
Мені сподобалось, як Прем’єр-міністр представляв кандидатуру майбутнього міністра освіти. Сподіваюсь, що освіта дійсно буде в пріоритеті. Вітаю та бажаю зайти сили і витримку в такий непростий час.
DOCENT
Стенограма пленарного засідання ЗАСІДАННЯ СЬОМЕ (продовження) Сесійний зал Верховної Ради України 27 лютого 2014 року, 10 година Веде засідання Голова Верховної Ради України О.В.ТУРЧИНОВ 14:56:13 + ЯЦЕНЮК А.П. І одна з найбільш важливих галузей, те, що потребує реформи і допомоги, це є найвищий капітал України – це знання. Без освіти і знань нам буде неможливо забезпечити майбутнє країни. Це наші діти, це наше майбутнє, це високі стандарти і якість української освіти. Тому людина, яка відповідальна за найвищий і найважливіший капітал в Україні, за знання. Міністр освіти і науки України – Квіт Сергій Миронович. 1965 року народження, президент Національного університету Києво-Могилянська академія. Прошу підтримати.
Коментувати
PR-1
Если я правильно поняла, это тот , чьи студенты первыми вышли на майдан? Молодец! На крови детей прийти к власти. Ну, удачи!
Шестопалов
Для PR-1: Всё прощу, если новый министр отменит "Грифы" и "Переліки"!
Мама
Здаеться мені, що оцей самий міністр й лишить нас рідної російської мови. Не вагаючись та не зважаючи на те, що рідною для киян є російська. Пишу українською, бо, може, він, як Тягнибок, по російськи не говорить- не читає. Тук-тук!!! Потребуємо у школах міста Києва російської мови не факультативно, а у учбовому плані!!!
Учитель
Для Шестопалов: Не думаю, що відміна "грифів" є виходом. Певний контроль за якістю посібників потрібний. Але рекомендованими міністерством для використання повинні бути тільки справді якісні підручники чи посібники. Водночас, рекомендований посібник не повинен трактуватися, як це є зараз, обов"язковим. Було б добре мати декілька справді якісних посібників чи підручників, зазделегідь апробованих (гриф "Рекоментовано МОН" на них надається лише після успішного проходження апробації, а до її завершення такі посібники обмежений час, не більше двох років, перебувають у статусі "Дозволено МОН"). Їх електронні варіанти у час апробації мають бути у вільному доступі. І уже на основі такої апробації замовляти для шкіл тиражі тих, які обрані вчителями для роботи з учнями. Крім того, на рівні певної адміністративної території (області, району) могли б використовуватися методичні матеріали місцевих педагогів, схвалені відповідними методичними комісіями вчителів (не чиновників від освіти).
Коментувати
Вилен (МОДЕРАТОР)
Вітаю! Сподіваюсь, що це буде найкращий міністр освіти!!!
Валентина
Сподіваємося, що знайдуть рішення для малокомплектих сільських шкіл. Нашу вже у тому році ліквідували. Хоча для її довічного існування вистачило б штор з їдальні президентсьеого маєткаДля Вилен (МОДЕРАТОР):
Директор
Європейська перспектива - відсутність малокомплектних шкіл. Так що не надійтесь.
Коментувати
Олена
Вітаю!! Чекаємо позитивних змін в освіті.
Володимир, Чернігів
Вітаю Квіта С.М. на посаді міністра! Маю велику надію, що він започаткує суттєві зміни в освіті, де після "попєрєдників" залишились одні руїни. Основа реформ - це пріоритет реальних знань і високий професіоналізм замість невігластва, корупції і масового штампування пустих дипломів, а також наближення української освіти до європейських стандартів!
Коментувати