Новим міністром освіти став Сергій Квіт

Міністерство освіти і науки України очолив президент Києво-Могилянської академії

Новим міністром освіти став Сергій Квіт

Восьмим міністром освіти і науки в історії незалежної України призначено Сергія Квіта. Відповідне рішення ухвалено парламентською більшістю у четвер 27 лютого.

Сергій Квіт народився в Ужгороді 26 листопада 1965 року. Він є українським літературознавцем, журналістом, педагогом і громадським діячем.

З 2007 року до лютого 2014 року Квіт обіймав посаду президента Києво-Могилянської академії. Під час діяльності у НаУКМА мав активну позицію по відношенню до політики попереднього керівництва освітнього відомства. Зокрема, звертався із судовими позовами до МОН з приводу несправедливого розподілу місць державного замовлення, а також спроб міністерства заборонити "перехресний вступ" на магістерські програми НаУКМА.

Освіта.ua
27.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yelena Litvinenko
Пане міністр, чи в змозі ВИ зупинити це неподобство у Харкові? ЄвроМайдан Харків около часа назад Учителя обзванивают детей и созывают на митинг в поддержку Кернеса. Завтра в 10:00 под Горсоветом. https://twitter.com/itsector/
Светлана Урсулова
Светлана Урсулова 0 Шановний пане Міністр, звертаюсь до Вас з питанням стосовно наповненості учнів в класі. Мій син навчаться в 10 класі спеціалізованого ліцею. В районному відділу освіти, директору ліцею довели до відома, що з наступного навчального року групи повинні бути розділені так щоб учнів стало не менш 28, зараз до 24 ліцеїстів. Але зрозумійте, що таке в 11 випускному класі дітей "перетосувати". Їм і так важко буде переорієнтуватись на нові вимоги в освіті та ще ситуацію в суспільстві. 90% учнів переважно хлопці (майбутні вчені та передові фахівці), а Ви самі розумієте що хлопці набагато важче проходять період перехідного віку. Ви повинні зрозуміти, що випускник повинен максимально підготовитись до здачі екзаменів та вступу до вищих навчальних закладів, а він буде декілька місяців звикати до нового колективу та нових правил ведення уроку (їх вже більше) значить на кожного менш часу приділятимуть. А де тут турбота, про підростаюче покоління? Це наше майбутнє. Що нам робити в такому...
Светлана Урсулова
Шановний пане Міністр, звертаюсь до Вас з питанням стосовно наповненості учнів в класі. Мій син навчаться в 10 класі спеціалізованого ліцею. В районному відділу освіти, директору ліцею довели до відома, що з наступного навчального року групи повинні бути розділені так щоб учнів стало не менш 28, зараз до 24 ліцеїстів. Але зрозумійте, що таке в 11 випускному класі дітей "перетосувати". Їм і так важко буде переорієнтуватись на нові вимоги в освіті та ще ситуацію в суспільстві. 90% учнів переважно хлопці (майбутні вчені та передові фахівці), а Ви самі розумієте що хлопці набагато важче проходять період перехідного віку. Ви повинні зрозуміти, що випускник повинен максимально підготовитись до здачі екзаменів та вступу до вищих навчальних закладів, а він буде декілька місяців звикати до нового колективу та нових правил ведення уроку (їх вже більше) значить на кожного менш часу приділятимуть. А де тут турбота, про підростаюче покоління? Це наше майбутнє. Що нам робити в такому випадку?
віко
зараз чергову псевдодисертацію докторську роблять в інституті НІІГРС (гірничорятувальний інститут в Донецьку) для директора Агєєва (він сам до науки не має ніякого відношення). Паперова імітація як і усе, що робить зам. директора пан Пашковський. Усім в штабі ГВГСС України зробили липу під керівництвом цьго шахрая. Цю шарашку давно вже потрібно закрити і не витрачати бюджетні кошти. Хлопці з кожної псевдонаукової теми везуть откати до Київа.
віолет
Пане міністр! Заочне навчання - маячня! У нас в Донецьку платять гроші і не їздять на сесії! Дипломні проекти ми робимо заочникам самі, бо вони зайняті! Захист дипломів - імітація! Заочна аспірантура - імітація! Ніякої науки в універі немає - тотальна брехня і імітація! Єкономічні вузі и факультети - шарлатанство! Псевдонауковість!!! Спеціальність "Охорона праці" треба закрити - це шпарина для неуків. Дісертації роблять - висмоктують з пальців і усі закривають на це очі. Кругова порука - ти - мені, а я тобі. Тотальний совок! Усі доктори і кандидати з "Охорони праці" в зачній аспірантурі за останні 10 років - куплено за гроші.
Павло
чому в малинський лісотехнікум приходять люди в масках і з автоматами.чому лекції не читаються,а продадаються,чому благодійні внески треба вносити обовязково на будування газової котельні,яка вже давно діє. і ще багато чого.будь ласка наведіть елементарний порядок.
ЕЛЕНА
ДПА для 4 классов полное издевательство!!!ПОЖАЛЕЙТЕ детей!Мы и так уроки делаем до 18.00А потом до "21.00 решаем ДПА.Уребёнка такая бешеная усталасть ,Неужели дети не закрепляют всё семестровыми контрольными!!!Кому -ЭТО надо???
Віка
В 4 класі ДПА не потрібне.... просто безглуздя
Елена
Если бы еще не было ДПА в 4 классе ето еще дети, а так не хочется, чтобы у них забирали детство!
педагог
Романе Володимировичу ау! Ви що вже пакуєте валізи на Київ, що навіть накази по ДНО не підписуєте? Як ви будете дивитись в очі вчителям коли вас виженуть з ХОГА? Помер Гарькавець, достойна людина, яка пройшла всі щаблі кар"єри, а ви навіть не згадали. Якщо не знайдете роботи, то будете взимку чистити сніг біля цоколя шкіл , а влітку обкопувати паркани . Хто краще за вас знає як це зробити? З голоду не помрете.
Irina-мама
Так что же дальше? Программу для начальной школы оставят такую же? Надеюсь для 5тиклассников не отменят второй иностранный и информатику, опять в 9 класс...а то это уж совсем для дебилов, компьютер с 9го !
ида
Для Irina-мама: Пощадите детей! Нагрузка в 5-х классах и так чрезмерно велика!А из-за второго иностранного большие классы делят на группы.Вот и получается, что у детей по 7 уроков!У нас, у взрослых, 8-часовый рабочий день с перерывом.А им, бедняжкам, по 7 часов вкадывать.Тут уж извините, все здоровьесберегающие технологии-собаке под хвост.Если сама учебная среда-здоровьеугробляющая!
тоже мама школьника
Так классы и так делят на 2 группы на урок английского начиная со 2го и если класс28-30чел.!а также на информатике и русском...а я бы делила и на математике,-вот бы уровень знаний поднялся!а то пока учитель успокоит задние парты, уже и до конца 40минутного урока- 10 мин.осталось, так и знают...- из 30ти чел.- 10 детей с натяжкой середний-высокий ривень выдают!
Коментувати
Вчителька
Шановний Сергію Мироновичу! Приберіть купу непотрібних паперів, звітів зі школи! Нас замучили щоденні конкурси, їх проводимо для всіх, кому заманеться. Кенгуру, Левеня, Колосок, Медвежонок, конкурси малюнків для податкової, міліції, ДАЇ, для кого завгодно.
а почему и нет?
І, чому б не змінити ЗНО таким чином, щоб мати нагоду перевірити вміння людини систематично працювати (математика), знання історії власної країни, знання рідної мови та літератури (загальна культура)та - іспита за напрямком діяльності. Продовжити час зарахування таким чином,що першими зараховують абітурієнтів із найвищими балами, а вже у другий етап - приймаються студенти із меншими балами, але зробити ці періоди так, щоб люди мали змогу перевезти документи, наприклад, в інше місто. Туди, де явний недобор.
Аліна
Будь-ласка, від імені усіх "Абітурієнтів 2014" просимо Вас, Сергію Мироновиче, знизити прохідний бал ЗНО -2014 до 116. Ми хочемо світлого майбутнього, не зважаючи на те, з міста ми чи із села, не полишайте нас надій, ми хочемо крокувати вперед! З Україною в серці!
а почему и нет?
Для Аліна: золотце, желая "светлое будущее" следует научиться работать над собой, дабы балл ЗНО был хоть немножечко выше 140. Что до 116 - почему бы нет, принимают же всех желающих в некоторых странах, а после отчисляют, после 1 сессии, или - вообще считать обучение в ВУЗах не настолько престижным, чтобы туда "рвались" те, кто желает зарабатывать
вчитель математики
Для Аліна: Чи ти хоч уявляєш собі, про що ти просиш? 116 балів - це не 116 із 200, а лише 16 із 100, бо ще 100 балів якийсь дурень додумався приписувати для замилювання очей. Тобто ти просиш зараховути до вузів тих, у кого знання становлять приблизно шосту частину. Але ж це - всього лише 2 за 12-бальною шкалою. Подумай сама, як зможе абітурієнт з такою підготовкою вчитися у вузі. І, повір, що навіть 140 балів не є тим показником, на який слід орієнтуватися тим, хто прагне світлого майбутнього Україні.
Аліна
Я погоджуюсь із вами, потрібно розвивати свої уміння та навички. Не сидіти біля комп’ютера чи взагалі склавши руки. Але ви теж були молодими, хотіли відпочити від цього навчання, від цих проблем. Звичайно, з віком проблем стає більше. Але ми живемо лише один раз, нам теж нелегко жити, і уроки, і екзамени, і ЗНО, і вечори та свята у школі, і хочеться хоч трішки відволіктись від усього цього. У кожного різні можливості, треба вчитись, щоб досягти успіху, але просто сидіти весь свій час у книжках, теж неправильно, наш успіх залежить і від вас "вчителів, педагогів, наставників", ви - наша еліта. Не знаю чи я довела те, що хотіла сказати, але я вважаю, що мої однолітки мене зрозуміють.
Коментувати
Олександра
Хтось має якусь інфу щодо його скандалу із актом КРУ № 031-30/1543 (30.09.2010) щодо неефективного витрачання та розподілу, а також недотримання бюджетних кошт на 7млн. грн. http://obozrevatel.com/politics/korruptsiya-v-mogilyanke.htm ?
таня
Знаю Сергія Мироновича як науковця і як президента Києво-Могилянської академії, можу тільки порадіти за нього, і за освіту. Удачі, Вам, шановний міністре! Ми ВАм Віримо.
Олена
ОСВІТЯНСЬКОЮ ГАЛУЗЗЮ НЕ ЛЕГКО УПРАВЛЯТИ. ДО МІНІСТРА ТРЕБА ДОРОСТИ. І НЕ КОЖЕН РЕКТОР МОЖЕ СТАТИ МІНІСТРОМ.
prohozhiy
Для Олена:Если министром образования был профессионал Табачник, то о каком "доростании" идет речь? Должность как должность, не надо сгущать. Меньше коррупции и все будет в порядке.
Коментувати
Андрій
Сергію Мироновиче, просимо Вас розглянути петицію студентів мед. університетів з приводу складання тестувань "крок". Ми просимо як найменше зниження прохідного балу, або відміни цього не справедливого оцінювання студентів медичних вузів. Так як оцінювання знань студентів тестами, є не коректник, тим паче коли студенти повинні в цей же час вчити інші дисципліни, здавати модулі і екзамени, а не зазубрювати тести, які не оцінюють знання студентів об’єктивно! Чекаємо на Вашу відповідь!
Олександр
Шановний Сергію Мироновиче, для того, щоб зекономити державні кошти, прошу Вас розібратися із ситуацією, коли за директором Більшовицької гімназії Первомайської державної адміністрації Харківської області, Кєбєдовою Тетяною Сергіївною, постійно виїзджає "Шкільний абтобус" із спеціальним рейсом, для того, щоб доставити її із роботи додому. Прошу Вас звільнити Шаповала Романа Володимировича з посади начальника департаменту освіти та науки в Харківській області( такого, який втратив свою дієздатність- людини)!
Олена
Для Олександр: Для Андрій: ДАВАЙТЕ ТЕПЕР ЗВІЛЬНИМО ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І ПРОСТАВИМО ПРОФЕСІОНАЛІВ З ВЕРХОВНОЇ РАДИ АБО МАЙДАНУ ( ДУЖЕ ВЕЛИКИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ І СПЕЦІАЛІСТІВ ПО РОЗКОЛУ І ЗНИЩЕННЮ).
харківський вчитель
Не потрібно огульно звільняти всіх. Але щодо Романа Володимировича... Приїждати до шкіл, міряти юбки у вчительок, кидати в лице тряпки, зривати плакати, ритися у вчительських столах і т.д. - мабуть не те, що повинен робити директор департаменту...
Вчитель
Шаповала на громадський суд. Нехай би вислухав думку більшості педагогів Харківщини про свою "ДІЯЛЬНІСТЬ". І дати можливість всім педагогам, які потерпіли від його знущань відповісти таким самим чином. Як можна сіяти в душі дітей добре, чисте, вічне, якщо твій керівник дозволяє собі принижувати тебе як педагога, як людину???????????????????????
Коментувати
педагог
Сергей Миронович, а возьмите в замы Романа Шаповала - директора департамента науки и образования ХОГА. Очень "умный"- за три года накрапал кандидатскую и докторскую. При нем учителя писали планы работы на каникулы и отсылали в ДНО ХОГА, ставили по ранжиру цветочные горшки, сдавали тесты по предмету. Если назначите -в учителей Харьковщины будет праздник. Каждый год выдаются организационно-методические рекомендации на тысячу страниц. Или возьмите ПокроевуЛ.Д. с больным самолюбием - она даже институт повышения квалификации переименовала академию, а как её методисты оказывают "помощь"?