Затверджено штатні нормативи вишів І-ІІ рівнів акредитації

Керівники навчальних закладів мають привести штатні розписи закладів у відповідність з новими нормативами

Затверджено штатні нормативи вишів І-ІІ рівнів акредитації

Міністерством освіти і науки затверджено Типові штатні нормативи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що наберуть чинності з 1 вересня 2014 року.

Штатні нормативи встановлюють норми введення посад у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

Передбачається, що структура вищого навчального закладу має формуватися залежно від потреб навчально-виховного процесу та з метою раціонального й ефективного використання коштів та робочого часу працівників.

Затверджені типові штатні нормативи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації визначають максимальну кількість штатних одиниць і поширюються на: вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, крім вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, а також спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю; технікуми, коледжі, училища, які є відокремленими структурними підрозділами вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, що мають окремо визначений в установленому порядку ліцензований обсяг та безпосередньо здійснюють навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та/або бакалавра.

Керівники вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації мають привести штатні розписи закладів у відповідність з новими нормативами.

Також керівникам навчальних закладів з метою економного і раціонального використання коштів доручено не допускати збільшення чисельності працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів загального фонду, що склалась на 01 вересня 2014 року, крім створення нових вищих навчальних закладів або випадків збільшення чисельності працівників цих закладів за рішеннями КМУ.

У разі виробничої необхідності або на період здійснення закладом певної обмеженої у часі діяльності навчальними закладами за рахунок спеціального фонду можуть бути введені додаткові посади, але не більше 10 відсотків від загальної чисельності працівників навчального закладу.

Нові Типові штатні нормативи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації наберуть чинності з 1 вересня 2014 року.

Освіта.ua
13.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів