У Міносвіти реорганізували кілька вишів

Міністерством освіти і науки внесено зміни в діяльність деяких навчальних закладів країни

У Міносвіти реорганізували кілька вишів

Міністерством освіти і науки проведено реорганізацію декількох вищих навчальних закладів України.

Зокрема, згідно з рішенням МОН, Південна академія підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України передана до сфери управління Міністерства освіти і науки. При міністерстві вже утворено комісію з приймання-передачі державного майна академії.

Також було реорганізовано Чернігівський державний інститут економіки і управління шляхом його приєднання до Чернігівського національного технологічного університету як структурного підрозділу. Відтепер ЧНТУ стане правонаступником усіх прав і обов'язків реорганізованого інституту економіки і управління, а студенти продовжать навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

Іншим наказом, освітнє відомство, враховуючи клопотання Черкаської обласної державної адміністрації підтримало пропозицію Уманського державного педагогічного університету ім. Тичини щодо утворення Канівського коледжу культури і мистецтв, як відокремленого структурного підрозділу УДПУ.

Окрім іншого, ректорові Уманського державного педагогічного університету доручено забезпечити створений коледж педагогічними кадрами, матеріально-технічною та інформаційною базою, бібліотекою, науково-методичною літературою відповідно до встановлених нормативів.

Освіта.ua
10.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів