Вимоги для підтвердження неформального навчання

Затверджено нормативно-правові акти для підтвердження результатів неформального професійного навчання

Вимоги для підтвердження неформального навчання

Міністерством освіти і науки та Міністерством соціальної політики затверджено Вимоги до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, а також Порядок створення комісії для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Відповідні нормативно-правові акти затверджені спільним наказом двох відомств.

У Міністерстві освіти зазначають, що поняття про неформальне професійне навчання працівників запроваджено законами "Про професійний розвиток працівників" та "Про зайнятість населення" в Україні.

Неформальне професійне навчання працівників за робітничими професіями – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

"На реалізацію зазначених законів та постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 340 "Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями" запроваджено новий механізм, спрямований на забезпечення соціального захисту та конкурентоспроможності населення України на ринку праці, - підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями", - повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
05.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів