Osvita.ua Вища освіта Вимоги для підтвердження неформального навчання
Вимоги для підтвердження неформального навчання

Затверджено нормативно-правові акти для підтвердження результатів неформального професійного навчання

Вимоги для підтвердження неформального навчання

Міністерством освіти і науки та Міністерством соціальної політики затверджено Вимоги до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, а також Порядок створення комісії для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Відповідні нормативно-правові акти затверджені спільним наказом двох відомств.

У Міністерстві освіти зазначають, що поняття про неформальне професійне навчання працівників запроваджено законами "Про професійний розвиток працівників" та "Про зайнятість населення" в Україні.

Неформальне професійне навчання працівників за робітничими професіями – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

"На реалізацію зазначених законів та постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 340 "Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями" запроваджено новий механізм, спрямований на забезпечення соціального захисту та конкурентоспроможності населення України на ринку праці, - підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями", - повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
05.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!