Виші почали звітувати МОН про наукову діяльність

Заступник міністра Суліма звернув увагу керівників ВНЗ на недоліки в роботі та дав кілька доручень

Виші почали звітувати МОН про наукову діяльність

У МОН розпочалася звітна кампанія про наукову та науково-технічну діяльність у 2013 році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми проведено засідання з питань підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та наукових установ фізичного виховання і спорту, що належать до сфери управління МОН.

У засіданні взяли участь проректори з наукової роботи вищих навчальних закладів та заступники директорів наукових установ – Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, Львівського державного університету фізичної культури, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту.

На засіданні розглядалися основні питання наукової та науково-технічної діяльності зазначених закладів та наукових установ, зокрема, ефективність використання бюджетних коштів; результати завершених наукових досліджень і розробок та їх ефективність як одна із складових інвестиційних джерел коштів.

Суліма звернув увагу керівників вищих навчальних закладів та наукових установ на недостатню роботу та доручив підвищити показник ефективності вкладення бюджетних коштів, розширити сфери впровадження результатів наукових досліджень, забезпечити актуальність тематичних досліджень, а також залучати студентів та аспірантів до виконання наукових досліджень та розробок.

Підбиваючи підсумки першого дня звітної компанії, перший заступник міністра Євген Суліма рекомендував представникам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, які звітуються, акцентувати увагу на таких основних критеріях результативності наукової та науково-технічної діяльності закладів та наукових установ як: цитування у міжнародних науковометричних базах даних, результатах впровадження, тобто ефективність вкладення, затребуваність отриманих результатів державою або реальним сектором економіки.

Освіта.ua
04.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Гунина
Если выходить из того,какую сумму наше правтельство выделило на науку, то отчитывться можно только о том, сколько ученых рассчитались и покинули срану в поисках достойной оплаты своего труда. При нашей власти золотые головы Украины будут работать на благо чужих стран. Вот такая политика...
byv
Коли ж ця гнида табачниковська щезне назавжди?