Затверджено нові штатні нормативи вишів

Нові штатні нормативи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації наберуть чинності 1 вересня 2014 року

Затверджено нові штатні нормативи вишів

З метою упорядкування штатів і штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, Міністерством освіти і науки затверджено Типові штатні нормативи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Відповідний наказ оприлюднений на сайті освітнього відомства.

Відповідно до документа, керівники вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації мають привести штатні розписи закладів у відповідність до зазначеного наказу.

З метою економного і раціонального використання коштів, керівникам вишів доручено не допускати збільшення чисельності працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів загального фонду, що склалась на 01 вересня 2014 року, крім створення нових ВНЗ та інших випадків збільшення чисельності працівників цих закладів за рішеннями Кабінету Міністрів.

Керівникам закладів надано право вводити чисельність посад працівників, визначену за затвердженими нормативами, в повному обсязі за рахунок коштів спеціального фонду.

Також керівники вишів мають право у разі виробничої необхідності в межах затверджених в установленому порядку коштів на оплату праці та кількості посад, визначених за нормативами, здійснювати заміну посад (крім керівних) окремих структурних підрозділів з метою врахування специфіки навчально-виховного процесу у конкретному закладі.

Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії (педагогічного, науково-педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу.

Передбачається, що у разі виробничої необхідності або на період здійснення закладом певної обмеженої у часі діяльності (зокрема організація підготовки та проходження ліцензійної або акредитаційної експертиз) навчальними закладами за рахунок спеціального фонду можуть бути введені додаткові посади, але не більше 10 % від загальної чисельності працівників навчального закладу, розрахованої за затвердженими нормативами.

Наказ Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації набере чинності з 01 вересня 2014 року.

Освіта.ua
28.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів