Osvita.ua Вища освіта Обговорення положення про акредитаційну експертизу
Обговорення положення про акредитаційну експертизу

МОН оприлюднило проект змін до Положення про експертну комісію та акредитаційну експертизу

Обговорення положення про акредитаційну експертизу

Міністерство освіти і науки України повідомило про оприлюднення на своєму офіційному сайті проекту наказу Міністерства освіти і науки «Про внесення змін до Положення про експертну комісію та порядок проведення акредитаційної експертизи».

За повідомленням прес-служби Міністерства освіти проект акта розроблено з метою приведення у відповідність до вимог «Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978.

Також проект передбачає визначення норм щодо оформлення експертного висновку акредитаційної експертизи та внесення змін до розмірів оплати праці експертів експертних рад при Акредитаційній комісії.

Зауваження та пропозиції до проекту акта можна надсилати протягом місяця на електронні адреси miniapple@ukr.net (Сіренко Ю. В., головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення та ліцензійної експертизи) та inform@dkrp.gov.ua (Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва).

Освіта.ua
23.01.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!