Osvita.ua Вища освіта Надсилайте наукові статті до економічного збірника
Надсилайте наукові статті до економічного збірника
На правах реклами

Триває прийом матеріалів до збірника наукових праць «Вчені записки Університету «КРОК»

Надсилайте наукові статті до економічного збірника

Редакція фахового міжнародного видання «Вчені записки Університету «КРОК» продовжує прийом наукових матеріалів для публікації.

Умови публікації та вимоги щодо оформлення матеріалів знаходяться за наступним посиланням на сайті Університету «КРОК». Кінцевий термін подання матеріалів - 10.02.2014 року.

Збірник наукових праць «Вчені записки Університету «КРОК» включений до Переліку наукових публікацій України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук (постанова президії ВАК України №1-05/1 від 10 лютого 2010 року).

Журнал є фаховим з економічних наук. Матеріали, що пройшли зовнішнє та внутрішнє рецензування, і включені до чергового випуску журналу, висвітлюють авторське бачення сучасних проблем економіки, та шляхи їх розв’язання.

Збірник має традиційну структуру, яка передбачає групування статей за економіко-теоретичним, фінансовим, економіки підприємства, менеджменту та маркетингу, економіко-математичним напрямами досліджень.

З 2013 року Збірник наукових праць «Вчені записки Університету «КРОК» включено до міжнародної бази даних «Російський індекс наукового цитування» (РІНЦ).

Російський індекс наукового цитування — бібліографічна база даних наукових публікацій російських вчених.

За роз’ясненнями, наданими Міністерством освіти і науки України, у базі даних РІНЦ здійснюється відстеження цитування статей, що засвідчується відповідним показником імпакт-фактору РІНЦ. Тому для здобувачів наукових ступенів статті, опубліковані у виданнях України, включених до РІНЦ, можуть прирівнюватися до публікацій у наукових періодичних виданнях інших держав і на цій підставі включатися до числа публікацій, в яких відображаються основні наукові результати дисертації.

Умови публікації та вимоги щодо оформлення матеріалів>>>

Освіта.ua
23.01.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
В продолжение темы хотелось бы, наоборот, высказать благодарность редакции данного научного издания. Да, существуют проблемы, но подход команды и развитие самого журнала радует. Спасибо
Любов Адольфівна
Підтримую, публікувалась в цьому збірнику близько 5 років тому назад. Перед новим роком подала роботу. Так, за редагування і т.п. речі редакція захотіла суму, яка невідповідає рейтингу журналу - якщо його так можна назвать. Взагалі на офіційному веб-саті бібліотеки ім. Вернадського дана "мурзілка" невходить навіть в топ-100. Про що далі говорить. Редакції в особі п. Лічман - вітання.
Оля
Збірник з приходом нової команди фігня повна.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!