У МОН вирішили припинити тиск на студентів КНУ

Після заяв студентів КНУ про наміри оголосити голодування проти МОН, комісія завершила свою роботу

У МОН вирішили припинити тиск на студентів КНУ

Державна інспекція навчальних закладів завершила перевірку стану організації і проведення зимової сесії на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Про це у середу повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

"Вивчення проводилось на підставі рішення спільної комісії Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України , Міністерства юстиції України та представників студентського самоврядування з розгляду протесту (протокол №1 від 25.12.2013 р.). Вказана комісія була створена за ініціативою Студентської координаційної ради (СКР)", - йдеться у повідомленні освітнього відомства.

"На сьогодні ДІНЗ України завершила роботу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка", - повідомили в міністерстві.

Також у відомстві зауважують, що під час роботи комісії до МОН не надходило звернень та скарг щодо порушення комісією прав і свобод студентів та викладачів.

Як відомо, студенти, які були не згодні з присутністю представників Державної інспекції навчальних закладів в Київському національному університету імені Тараса Шевченка заявили про репресії стосовно учасників Євромайдану. У зв’язку з чим студенти КНУ 15 січня мали намір оголосити персональну безстрокову акцію голодування.

Перевірка Державної інспекції навчальних закладів мала тривати до 25 січня.

Освіта.ua
15.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasha
А в інших ВНЗ перевірка буде продовжуватись?