МОН перевіряє студентів КНУ – вони готові голодувати

Студенти Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка вимагають припинити перевірку процесу складання іспитів

МОН перевіряє студентів КНУ – вони готові голодувати

У понеділок у Київському національному університеті імені Шевченка почалася перевірка процесу складання іспитів студентами. У навчальному закладі працює комісія представників Міносвіти повідомляє Espreso.tv.

За словами члена ініціативної групи КНУ Мар'яна Кушніра, який представляє університет, в такий спосіб Міносвіти хоче захистити студентів від викладачів. Буцімто, наставники можуть карати молодь за прогули занять. Мовляв, багато студентів замість навчання стояли на Майдані.

Студенти факт перевірки підтверджують та розповідають, що на іспити приходить комісія у складі якої чотири особи. Вони перебувають в аудиторії протягом всього іспиту, а також беруть участь в оцінюванні знань. Окрім того, перевірка для багатьох виявилася цілковитою несподіванкою, про яку їм повідомили за день до іспитів.

Разом з тим, студенти, які не згодні з присутністю представників Державної інспекції навчальних закладів вбачають в їх діях репресії стосовно учасників та небайдужих до подій, пов’язаних із "Євромайданом". У зв’язку з чим студенти КНУ імені Тараса Шевченка 15 січня мають намір оголосити персональну безстрокову акцію голодування.

"Головна вимога - відкликати Державну інспекцію навчальних закладів України, яка у період із 11.01.14 по 25.01.14 проводять позапланову перевірку київських вишів", - про це йдеться на сторінці Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка в соціальній мережі "Вконтакте".

"Студенти не мають змоги відповісти на запитання повноцінно, оскільки хвилюються і відчувають морально-психологічний тиск третіх осіб. Також студенти вбачають заангажованість інспекції, що чинять тиск на викладачів під час прийому іспитів. Це приводить до зміни принципу проведення іспитів без попередження", - йдеться у повідомленні.

Студенти вимагають від Міністерства освіти і науки України негайно відкликати ДІНЗ України та не допускати подальшого тиску на студентів, які відстоювали свої конституційні права на мирних акціях протесту. Акція розпочнеться 15 січня о 13:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. "Голодування не припиниться до тих пір, поки не буде виконана вимога!", - підкреслюється в повідомленні.

Освіта.ua
15.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
"Студенти не мають змоги відповісти на запитання повноцінно, оскільки хвилюються і відчувають морально-психологічний тиск третіх осіб". Це ж не діти зі школи, вони мають вже доросле життя, про який тиск може йти мова?!
lora
Гражданская позиция-это здорово. Но никто не поймет врача, который не то отрежет или вместо операции пойдет отстаивать свою позицию. Майдан майданом, но к єкзаменам готовиться и сдавать надо, а не расчитывать на "заплачу и все ok
Киев
студенти, які не згодні з присутністю представників Державної інспекції навчальних закладів вбачають в їх діях репресії стосовно учасників та небайдужих до подій, пов’язаних із "Євромайданом". - студенты вообще мозги пропили! какие репрессии? твари подстрекатели!