Osvita.ua Вища освіта У МОН кажуть, що виконали план президента
У МОН кажуть, що виконали план президента

Робоча група з виконання Національного плану дій підбила підсумки роботи Міносвіти у 2013 році

У МОН кажуть, що виконали план президента

Під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулося засідання робочої групи з виконання Національного плану дій Президента України на 2013 рік щодо впровадження економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" за напрямом "Реформа освіти та розвиток науково-технічної сфери".

У засіданні взяли участь координатор Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента Олександр Саєнко та керівники департаментів МОН.

Під час засідання керівники департаментів МОН доповіли про стан виконання заходів, передбачених Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки.

Перший заступник міністра Суліма наголосив, що заходи з реформування системи освіти, передбачені Національним планом дій на 2013 рік, виконані або перебувають на завершальній стадії виконання.

Як відомо, планом дій на 2013 рік було передбачено реалізацію заходів з удосконалення системи управління освітою, забезпечення доступності, підвищення якості та конкурентоспроможності освіти, підвищення ефективності формування держзамовлення та фінансування освіти, а також дії спрямовані на розвиток науки та інноваційної діяльності.

Незважаючи на заяви чиновників, освітньому міністерству не вдалося виконати одне з ключових завдань президента у сфері удосконалення системи управління освітою, зокрема супроводження у парламенті проекту закону "Про вищу освіту", прийняття якого мало сприяти інтеграції України до Європейського простору вищої освіти.

Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, яким зокрема було визначено кроки реформування освітньої галузі був затверджений березні.

Освіта.ua
30.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!