Osvita.ua Вища освіта У Міносвіти обіцяють 70 тисяч іноземних студентів
У Міносвіти обіцяють 70 тисяч іноземних студентів

Університети мають самостійно працювати з іншими країнами та іноземними навчальними закладами

У Міносвіти обіцяють 70 тисяч іноземних студентів

У Київському національному лінгвістичному університеті відбувся семінар для керівників з міжнародних зв’язків вищих навчальних закладів з питань організації набору та навчання іноземців в українських ВНЗ у 2014 році.

За словами першого заступника міністра освіти Євгена Суліми, вищим навчальним закладам необхідно переходити від кількісних показників до якісних.

"Розуміючи бажання університетів рухатися у цьому напряму більш плідно, створено умови, які б дозволили за три роки збільшити кількість іноземних студентів. Якщо у 2010 році було близько 40 тис. іноземців, то на сьогодні вже 65 тис. Найближчим часом ця цифра досягне 70 тис. осіб", - наголосив чиновник.

"Необхідно створювати додаткові консультації для іноземних студентів, умови їхньої соціалізації в середовищі українських студентів, виховувати бажання і в подальшому мати українських друзів і співпрацювати з Україною", - зазначив Суліма.

Він наголосив, що Міністерство освіти і науки ставить питання якості підготовки іноземних студентів, у зв’язку з чим запроваджуватимуться заходи для стимулювання ВНЗ у цьому напрямку.

"На 2014 рік Державною інспекцією навчальних закладів заплановано вивчення, моніторинг володіння необхідними знаннями мови навчання іноземних студентів, які за наказами ректорів будуть зараховані на перший курс", - сказав Суліма.

Також він звернув увагу на посилення роз’яснювальної роботи серед студентів задля уникнення міжнаціональних конфліктів.

"Університети повинні самостійно працювати з іншими країнами та іноземними навчальними закладами для залучення іноземних громадян навчатися в Україні", - наголосив заступник міністра.

Освіта.ua
20.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
Для мене залишається загадкою, як можна говорити (вимагати) про якість навчання іноземців в Українських ВНЗ, якщо Умовами прийому на 2013 рік передбачена можливість зарахування на навчання на перший курс іноземців, що прибули 15 грудня 2013 (п.20.5) http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1902-12/paran270#n270 У ВНЗ, де я викладаю, згідно графіку навчального процесу, на цей час уже йде зимова екзаменаційна сесія. Крім того, в Умовах прийому на 2014 рік також передбачена можливість зарахування на навчання на перший курс іноземців, що прибули 15 листопада. (п. 5 Розділу ХХ Умов прийому на 2014 рік) http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/ Можливо, для поліпшення якості освітніх послуг, треба не тільки про рівень знань мови навчання говорити, а і про необхідність зміщення початку навчального процесу для таких студентів на один семестр.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!