Академія Ківалова зганяє студентів на мітинг ПР

Одеська юридична академія зганяє студентів на мітинг ПР та репресує студентів-учасників Євромайдану

Академія Ківалова зганяє студентів на мітинг ПР

Одеська Юридична Академія, ректором якої є регіонал Сергій Ківалов, примусово зганяє студентів на мітинг ПР та вводить репресії проти учасників Євромайдану. Про це "Українській правді" повідомляють студенти академії.

"Деканат кожного факультету примусово зганяють студентів на антимайдан до Києва. Всім погрожують відрахуванням а також нездачею сесії", - повідомив один із студентів, який попросив його не називати.

"Студенти їхати не хочуть, але під погрозами погоджуються. В п’ятницю ввечері всіх відправляють потягом до Києва на два дні, будемо ночувати у вагонах і у філіалі", - додав він.

"На факультеті адвокатури сьогодні декан збирав старост і сказав, щоб усі студенти їхали на антимайдан, оплата 300 гривень на день, ночівля у філіалі. Таке відбувається і на інших факультетах", - зазначив один зі студентів.

Він також заявив, що керівництво почало відраховувати студентів, які беруть участь у Євромайдані.

За словами одного зі студентів, у деяких активістів уже стоять мітки в графі "екзамен", як таких, що екзамен не склали.

Освіта.ua
13.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виола
А где логика? Какие репрессии? За оппозицию стоят студенты-нормально, это поощряется и не только морально, а за регионы-враги народа? Не втягивайте незрелых детей в эти позорные игры! Не страна, а общество продажных людей. Стыдно.
Влад
Для Виола: Щодо продажних - згоден абсолютно
Коментувати