Табачник лише продовжує "лінію партії", - Гриневич

За словами політика, постійно брехати не можна, бо перетворюєшся на посміховисько

Табачник лише продовжує "лінію партії", - Гриневич

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич відреагувала на заяву міністра освіти, в який Табачник заперечив тиск адміністрацій навчальних закладів на студентів та завив, що на Майдані жоден студент київського вищого навчального закладу не постраждав.

"Мільйони років тому динозаври не змогли пристосуватися до кліматичних змін. Українські динозаври від політики на двадцять другому році незалежності так і не зрозуміли, в якій країні знаходяться, як сильно за останні 2 десятиріччя змінився світ, чого від них вимагає суспільство", - наголошує Гриневич.

"Цих ящурів пізньорадянської епохи поєднує спільний спосіб життєдіяльності. Якщо коротко: "грабуй державу, бреши людям". Але є одне "але": в епоху соціальних мереж можна збрехати раз, два, але постійно брехати не можна, бо ти перетворюєшся на посміховисько", - зазначає народний депутат.

Вона нагадала, що днями міністр освіти і науки у спеціальному відеозверненні сказав, що після навчання, у другій половині дня студенти вільні робити що завгодно, і що жодного тиску на ВНЗ або студентів не чиниться.

"Як тоді розцінити рознарядку про термінове призначення так званих лекцій міністрів Кабміну якраз на другу половину дня у п’ятницю, 29 листопада та призначення додаткових пар та заходів у багатьох київських вишах в ці дні? Чи коли студентів Медичного університету ім. Богомольця фізично закрили у приміщеннях під час проходження колони мітингувальників – що це як не тиск і насильство? Таких фактів чимало", - сказала голова парламентського комітету.

Вона зазначила, що є й інші зразки цинічної брехні.

"Д. Табачник переконує, що у ту криваву ніч на Майдані жоден студент київського вищого навчального закладу не постраждав. Яке лицемірство! Студентів неодноразово попереджали про небажаність участі в Євромайдані. Побоюючись переслідувань, у лікарнях молоді люди приховували, де вчаться, щоб не потрапити у інформаційні зведення для влади. Достеменно відомо, що в ту ніч постраждали студенти кількох київських вишів. Багатьох бригади швидких відпускали після надання першої допомоги, щоб не реєструвати в міліції. Невже міністр освіти не володіє правдивою інформацією чи, в черговий раз, свідомо каже неправду", - наголошує Лілія Гриневич.

За її словами, приклади неадекватності непоодинокі, а Табачник лише продовжує "генеральну лінію партії".

"Так, незважаючи на масу відео і фото свідчень перебігу брутального побиття, 4 грудня прем’єр-міністр М.Азаров сказав, що 30 листопада "Беркут" розігнав підготовлених провокаторів, а не студентів. Численні заяви і коментарі інших чечетових не хочу навіть згадувати", - зазначає політик.

"У шафі української незалежності живуть монстри. Це монстри з минулої (чи навіть позаминулої) епохи. Вони думають, що джерелом їхньої влади є посвідчення депутата чи державна посада. Але це не так. Джерелом влади є народ. А довіра громади є єдиною справжньою гарантією недоторканості. Якби динозаври мали розум, мабуть вони б дожили до наших часів. Як і динозаври, Партія регіонів приречена еволюцією", - заявила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Освіта.ua
06.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
А цинічна заява про побиття студентами "беркутівців"? А промова про студентів з інших міст України?
Ego
"Партія регіонів" і "брехуни" - слова-синоніми. Цікаво, як вони стають такими затятими брехунами? Спеціальний тренінг регіоналам проводять при вступі до партії чи що? :)