Табачник натякає, що студенти побили "Беркут"

Чиновник вважає, що насильство у столиці було неспіврозмірне: у лікарнях 52 беркутівця і 4 протестувальника

Табачник натякає, що студенти побили "Беркут"

За словами міністра освіти Табачника, насильство на вулицях столиці було неспіврозмірне. Про це він заявив у відеозверненні до студентів, що оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки.

"Ми просимо вас не зривати навчальний процес, а в другий половині дня після занять поле вашої діяльності належить лише вам", - сказав Табачник.

"Будь-ласка тільки без насильства, без грубощів, тому що сьогодні в лікарнях міста Києва знаходяться з важкими з ушкодженнями 52 правоохоронця, а це теж молоді люди, у яких теж є батьки і четверо протестувальників", - сказав міністр.

"Це говорить про те, що порушення законодавства і насильства було неспіврозмірне. Тому що 52 працівника органів внутрішніх справ і 4 учасника протестів, це для всіх нас докор совісті і наше невміння поводити себе на вулиці", - заявив Табачник.

За словами міністра, студенти, які приїхали у Київ з інших міст, силою намагаються вигнати столичних студентів з гуртожитків та навчальних корпусів.

"Не порядкуйте в столиці, бо ви тут гості", - звернувся міністр до українських студентів, одночасно закликавши київських студентів визначатися самостійно.

Освіта.ua
06.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Цікава деталь: на всіх відео, розміщених на You Tube від МОН України, в титрах бачимо слово "міністр". Ні портал "ПедПреса", ні МОН України не реагують на зауваження. До їхньої "поваги" до Табачника можна приєднатися, але державній установі треба поважати державну мову.
Ego
Та ви вже якось домовтеся, скільки брехати про кількість правоохоронців, а то один каже 12, другий 52, третій взагалі 120!
Tihomirov Artem
Для Ego: Чечетов вчора казав що 80.
Ego
А відомство Захарченка розіслало послам іноземних держав цидулку про 156. Цирк на дроті!
Коментувати