Студентський Євромайдан оголосив вимоги

Студенти вимагають припинити тиск на учасників акцій протесту та відставки діючої влади

Студентський Євромайдан оголосив вимоги

Студентська координаційна рада оголосила свої вимоги до влади та опозиції, як тільки остання матиме владу. Про це йдеться у повідомлені організації у Facebook.

Студенти вимагають негайно припинити перешкоджання студентам реалізувати своє конституційне право на участь на свободу думки і слова та вільне вираження своїх поглядів і переконань з боку адміністрацій та викладачів вишів.

У разі продовження тиску на студентів вони вимагатимуть відставки заступника міністра освіти та науки Євгена Суліми.

Наступною вимогою Студентської координаційної ради є притягнення до кримінальної відповідальності виконавців розгону мирного протесту у ніч з п’ятниці на суботу. А також притягнення до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ Юрія Захарченка.

Студенти наголошують на необхідності звільнення 9 заарештованих підозрюваних в організації масових заворушень 1 грудня на вул. Банковій у Києві.

Також студенти вимагають заборонити вхід та перебування міліції на території вищого навчального закладу без попереднього погодження з адміністрацією та профспілкою або органів студентського самоврядування.

Студентська координаційна рада висунула ряд інших вимог, серед яких є вимога відставки уряду, парламенту та президента України.

Як відомо, результатом студентського тиску на чиновників профільного міністерства стало підписання наказу Міносвіти, в якому ректорам вишів доручено припинити адміністративний тиск на студентів, які беруть участь в акціях протесту.

Освіта.ua
05.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів