Професори університетів світу засудили агресію влади

Представники вишів вимагають відповідальності тих, хто наказав застосувати силу проти студентів

Професори університетів світу засудили агресію влади

Представники відомих світових університетів закликали українську владу покарати винних в розгоні Євромайдану у Києві. Про це повідомляє Українська правда.

Послання вже підписали професори, викладачі та студенти Оксфорда, Кембриджа, Університету Лондона, Лондонської школи економіки, Гарварда, університетів Коламбії, Альтерти і Торонто.

Укладачем петиції став професор Оксфорда Вїлл Блейкер. Звернення вже зібрало більше сотні підписантів.

"Ми єдині у вимозі знайти і притягнути до відповідальності тих, хто ініціював і віддавав накази застосувати агресію проти мирних студентських демонстрацій, - йдеться в документі.

"Ми також будемо вимагати від наших урядів будувати відносини з Україною у відповідності з тим, як винні в розгоні демонстрації понесуть покарання ", - підкреслюють діячі науки.

Автори петиції вважають, що українська влада повинна поважати права своїх громадян: "Ми вимагаємо, щоб український уряд гарантував своїм громадянам збереження громадянських прав і свобод".

Як відомо, 30 листопада, близько 4 ранку, "Беркут" силою очистив Майдан Незалежності від мітингувальників, які виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Було затримано 35 осіб.

Освіта.ua
05.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Професори університетів світу і наші ПроФФесори - це дві великі різниці