Osvita.ua Вища освіта Студенти змусили чиновників МОН йти на поступки
Студенти змусили чиновників МОН йти на поступки

Міносвіти рекомендувало вишам не допускати адміністративний тиск на студентів

Студенти змусили чиновників МОН йти на поступки

Cтудентський тиск на чиновників профільного міністерства приніс перші результати, Міністерство освіти і науки було вимушено звернутися до керівників вишів щодо неприпустимості адміністративного тиску на учасників навчального процесу, у зв’язку з їх участю в акціях протесту.

Про це йдеться у наказі МОН, що підписаний першим заступником міністра Євгеном Сулімою.

Згідно з документом, з метою забезпечення гарантованих Конституцією України прав, керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації наказано організувати навчальний процес та семестровий контроль із урахуванням конституційних прав студентів вільно висловлювати, формувати свої думки, погляди, переконання та збиратися для мирного їх вираження.

Ректорам доручено взяти до відома щодо неприпустимості допущення адміністративного тиску на учасників навчального процесу.

Також керівники вишів мають провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо конституційних прав та обов’язків серед осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах, та органів студентського самоврядування.

Як відомо, студенти українських вишів домагаються відставки очільника профільного міністерства Табачника та його першого заступника Євгена Суліми, у зв’язку з тиском на студентів, які беруть участь у акціях протесту.

У Студентській Координаційній Раді повідомили, що студенти, які безпосередньо зазнали обмеження своїх конституційних прав, мають надіслати офіційно оформлену заяву з описом порушення й іменами причетних до цього осіб на адресу: skr.utysky@gmail.com або до Міністерства освіти і науки України.

Освіта.ua
04.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lehrer
Пора увольнять майдаунов-прохвессоров!
Ольга
Який там тиск?!! Студенти другий тиждень не ходять на пари, пропадають лабораторні заняття, модульні контролі, на носі сесія.... Якщо він не буде допущений до екзамену через невиконання навчального плану, то може запросто звинуватити викладача в тому, що на нього тиснуть?!!!!
Alexander Burov
Політкоректний вислів -- «учасники навчального процесу». Євромайдан -- це теж стадія навчального процесу?
Василь
Студенти змусили, а от вчителі ніяк не змусять Жебровського і Удода відмовитись від дурнуватого і авантюрного моніторингу. Такі дурисвіти виводять освітян на майдани , а не опозиція.
Петро
Невже я так відстав від розвитку української мови? Допоможіть мені зрозуміти зміст пункту наказу: 2. Взяти до відома щодо неприпустимості допущення адміністративного тиску на учасників навчального процесу.
Надія
Для Петро: від нашого МОНУ ми всі відставли в усіх галузях: і в мові. і в історії, і в біології... вони тут самі собі генї, тільки от після криків обурених учнів і педагогів щось про технічні огріхи белькотять.... А в іій ситуації - їм взагалі ганьба... завтра і школярі на мітинг вийдуть - ми їх за це теж хвалилти будемо....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!