Osvita.ua Вища освіта ГПУ хоче знати все про відсутніх на навчанні студентів
ГПУ хоче знати все про відсутніх на навчанні студентів

Прокуратуру цікавлять студенти та викладачі, які не виходили на роботу і навчання без поважних причин

ГПУ хоче знати все про відсутніх на навчанні студентів

Прокуратура вимагає від Київського національного університету імені Тараса Шевченка списки студентів, які без поважних причин з 29 листопада були відсутні на навчанні. Про це повідомило Українській правді джерело у виші.

Згідно з інформацією, повні анкетні дані студентів вимагає слідчий в особливо важливих справах ГПУ в рамках досудового розслідування кримінального впровадження про перевищення міліціонерами службових повноважень під час розгону мирного мітингу 30 листопада.

Окрім того, слідчий просить надати списки викладачів, які не виходили на роботу без поважних причин, імена активістів, які закликали студентів виходити на Майдан.

Також виш просять повідомити, чи заборонялося студентам виходити на акції протесту і чи була проведена з ними роз’яснювальна робота про те, як там потрібно поводитися.


04.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
idfyrf
Для PR. PR -це ПР, ви трохи заплуталися в алфавіті
PR
Ні. це не репресії. тільки це потрібно було зробити у перший день майдану. Студент повинен вчитися, бо за нього платять або батьки або держава. Викладач повинен читати лекції, тому що він отримує державні гроші. Якщо хотіли в Європу, то робити треба все по-європейські. Написати заяву про надання відпустки за власний рахунок і т.і. Але я впевнена, що кожен студент принесе довідку, що він хворів(бо свій гаманець ближче до тіла) і вийде, що там стояли не студенти. Тоді хто?
ФЫ
Для PR: І правильно зроблять, ЩО ПРИНЕСУТЬ. Бо ці козли (влада) можуть зробити що завгодно. А через таких , як Ви, PR, ми ще довго будемо в дупі разом з табачниками та овочами.
Alexander Burov
Повод для протестов изначально надуманный, и напрямую студентов никак не касался. В таких случаях пишутся открытые письма и обращения в органы власти, и только по результатам переписки можно будет сделать вывод, стоит ил выходить на Майдан. А такие как Вы будут в дупе перманентно, потому что начать надо с вашего местного руководства. В наших РайОНО и ОблОНО так и останется говно, пролезшее туда за взятки при любом министре, хоть при Табачнике, хоть при каком-нибудь собачнике.
Коментувати
PT
РЕПРЕССИИ НАЧАЛИСЬ! НЕНАВИСТЬ К СВОЕМУ НАРОДУ ПРОЯВЛЯЕТСЯ СО СТРАШНОЙ СИЛОЙ.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!