Табачник надав притулок "тітушкам"

Спортсменів-провокаторів годують та обігрівають прямо в будівлі МОН, стверджує "Центр освітнього моніторингу"

Табачник надав притулок "тітушкам"

Будинок Міністерства освіти і науки використовується як притулок для спортсменів-провокаторів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадська організація "Центр освітнього моніторингу".

"За інформацією з Міністерства освіти і науки, зараз будівлю МОН на просп. Перемоги, 10 перетворено Табачником на притулок для "тітушек", які там ховаються і обігріваються", - йдеться у повідомленні Центру.

Як відомо, влада широко використовує спортсменів-провокаторів на мітингах опозиції.

Освіта.ua
03.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Сайт osvita.ua - провокационный. Он призывает людей к майданам.
Вот я - учитель
Для Учитель: Да какой ты учитель - срач ты регионовская.
Teacher
Читайте, люди, какие у нас сегодня прохвессора. Вот их настоящий интеллект. Купили кресла и звания.
Коментувати
Viktor Vitvikvas
http://img.pravda.com.ua/images/doc/a/8/a88cb03-426662-1-595.jpg
Viktor Vitvikvas
Орел растит орла, а титушка титушек.
Коментувати
Учитель
Дмитро Табачник підкреслив, що «ті заклики, якими весь час збурюють і обманюють людей представники і керівники опозиції про київських студентів не відповідають дійсності. Це суцільна неправда. З п’ятниці на суботу жоден студент київського вищого навчального закладу на Майдані Незалежності не постраждав. Це звірено за даними і вищих навчальних закладів, за інформацією деканатів, органів студентського самоврядування та перевірено в медичних установах столиці України. Тому хотів би ще раз закликати до спокою, до мирних дій, до того, що не можна порушувати законодавство, перетворювати столицю України на якусь царину хаосу та безладдя». Міністр також зазначив, що, на жаль, деякі представники опозиції наповнюють інформаційний простір нахабними, цинічними і просто антилюдськими провокаціями: «Наприклад, сьогодні один колишній чиновник МОН розповсюдив інформацію про те, що нібито в Міністерстві освіти і науки готують якихось неіснуючих молодих людей – 100 осіб – щоб змішати їх зі студентами, які...
Учитель
Сколько может врать эта "Освіта"?
Ego
Для Учитель: Если и врёт, то не "Освіта", а Центр освітнього моніторингу. Osvita.ua просто передает информацию, заметьте, со ссылкой на источник. Другое дело, что в нормальной стране, в которой, в отличие от Украины, есть правоохранительные органы, эта информация была бы немедленно проверена прокуратурой и, в случае подтверджения, немедленно были бы приняты меры по отношению к должностным лицам, причастным к этому. Но у нас, к сожалению, на это рассчитывать не приходится :(
Коментувати
Учитель
Пора притягти до відповідальності Лілію Гриневич за вивод наших дітей і вчителів на Майдан.
Ego
Для Учитель: А що, Лілія Гриневич їх туди виводила???
Учитель
Открыто призывала на майдан учителей и студентов.
В'ячеслав
Лілія Гриневич найадекватніша серед представнеків МОН. І ви самі кажете, що вона призивала, але ж не примущувала. Розберіться у своїх думках, а потів пишіть правокаційні коментарії. Наприклад, я її повністю піддержую, тому що нашою країною не повинні управляти не зрозуміло хто!
Коментувати
Николай Хмеленок
Сколько может врать эта "Освіта"?
ярик зенин(одесса)
чувак всем пофиг на твое мнение !!!
Коментувати