Санкції до студентів є репресіями, - Гриневич

Адміністративні санкції за участь у мирних акціях протесту будуть розцінені як політичні репресії

Санкції до студентів є репресіями, - Гриневич

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич надіслала факсограму ректорам вищих навчальних закладів з приводу адміністративних санкцій до студентів за участь у мирних акціях протесту. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Звертаємо увагу, що випадки застосування посадовими особами та керівництвом вищого навчального закладу адміністративних санкцій до студентів за участь у мирних акціях протесту, що спрямовані на реалізацію права на свободу думки і слова та вільне вираження своїх поглядів і переконань (ст. 34 Конституції України) будуть розцінюватися як політичні репресії проти студентів", - наголошує Гриневич.

"Просимо інформувати Комітет з питань науки і освіти про накази, розпорядження, доручення та інші вказівки з боку органів державної влади і місцевого самоврядування щодо збору інформації про студентів – учасників мирних акцій протесту та тиску на них (тел. (044) 255 31 55, 255 20 81)", - йдеться у зверненні Голови Комітету з питань науки і освіти Лілії Гриневич до ректорів вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
02.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TU
Ребята с разбитыми арматурой ногами, у одного милиционера открытый перелом ноги. Несколько человек с поломанными челюстями. Одному парню проткнули челюсть арматурой. А говорили, что на Майдане мирные демонстранты!
PR
А чого Гриневич не коментує розгін студентів в Англії, Франції, Греції. ?Хай повчить Європу європейським стандартам, бо вони б цього не допустили. Загадили сьогодні майдан, понівечили тротуар, будівлі.
Ua
Для PR: де такі відомості? де докази, що євромайдани розганяють у світі? це тільки в тоталітарній Росії можуть таке робити. це все вже давно "прогнило" з середини, особливо будівлі Кабміну і адміністрацій.
Коментувати
Teacher
Какое право эти бездельники, которые сидят на нашей шее, выступать от нашего имени? Гриневич прикрывается мандатом, иначе бы давно сидела.
Громадянка України
Мені сподобався виступ Лілії Гриневич на громадському телебаченні! Мені подобається спрага до свободи, яку демонструють студенти та молодь!!!
Громадянин України
Для Громадянка України: Які Ви, громадянко, смішні ! Язиком чесати кожен може. А що Гриневич зробила реально з того, про що регулярно " плеще" на телебаченні ??? НІЧОГО !!! Вона лише сама для себе насолоджується своїми промовами. Спочатку хотілося їй вірити , а зараз нудить від дешевого популізму. А на рахунок " спраги до свободи " у студентів. Та в них спрага до прогулу занять, тусівок на Майдані і грошей, які їм за це платять ( це ні для кого не секрет). І правильно зроблять ректори, якщо не заплатять стипендії за прогуляні дні. Хай гуляють !!!
Коментувати
Надія
Самі тунеядці. і країну до цього привчили. Працювати ттреба. Хоча язиком, звісно, легше молоти... Чи Європі потрібні наші студенти -недоучки, які замість навчання майданують і сесію за гроші складають?
arinaermakova@gmail.com
Для Надія:
arinaermakova@gmail.comф
Для Надія: Напевне, кожен судить по собі
Коментувати