Освітяни засудили звіряче побиття молоді

Центр освітнього моніторингу засудив цинічне застосування сили та патологічну жорстокість до молоді

Освітяни засудили звіряче побиття молоді

Центр освітнього моніторингу засудив погром студентів та молоді на Майдані Незалежності у Києві. Про це йдеться у заяві, що опублікована на сторінці громадської організації у Facebook.

"Центр освітнього моніторингу рішуче засуджує здійснену вранці 30 листопада каральну поліцейську акцію проти учасників мирного, гарантованого Конституцією та законами України, зібрання, більшість учасників якого становить студентська молодь", - йдеться у заяві.

"Цинічне застосування брутальної сили, прояви патологічної жорстокості до молоді, яка має гідність відкрито висловлювати свою громадянську позицію, викрили справжнє ставлення режиму до демократії взагалі й до прагнень молодого покоління зокрема", - повідомляють у громадській організації.

В освітній громадській організації наголошують, що кров молодих людей, що пролилася на Майдані, на руках тих, хто дав наказ до погрому, й тих, хто його бездумно виконував.

"Як громадяни і педагоги, висловлюємо свою солідарність з українським студентством, молоддю. Ми й надалі в ці тривожні дні разом з вами всіма доступними методами відстоюватимемо власну гідність і наше природне право жити в демократичній європейській державі. Ще нічого не втрачено. Все лише розпочинається! Слава українській молоді! Слава Україні!", - йдеться у заяві Громадської організації "Центр освітнього моніторингу", що підписана Головою правління Павлом Полянським.

Як відомо у ніч з п’ятниці на суботу відбулося звіряче побиття та розгін учасників Євромайдану у Києві. За словами очевидиці штурму Євромайдану, яка була в самому пеклі, під монументом Незалежності бійці спецназу били так, що якби не зимовий одяг, то переламали все що тільки можна.

"Дівчата в цей момент стояли на горі, хлопці-внизу, декількома рядами захищаючи їх. Дівчат всіх трусило від хвилювання, але вони знайшли в собі сили заспівати хоч і уривчастим голосом славень України, який їм у цей момент здався молитвою. Говорить, що було таке відчуття, ніби вони разом з хлопцями захищали...Мотронинський монастир, як холодноярці в Мельниках...", - зазначає очевидиця подій.

"Коли підійшов Беркут, наші хлопці НЕОДНОРАЗОВО їм повідомляли, що наша акція-мирна, судом не заборонена. "Що ми маємо зробити, щоб уникнути зіткнень?" У відповідь - тиша, а потім почався штурм. Дівчата падали на хлопців, хлопці-на дівчат".

"Коли їх почали гнати як худобу від стели, дехто потрапляв у пастку, створену металевими щитами...І УВАГА! Хлопці, МІЛІЦІЯ, не Беркут, ЇМ ДОПОМАГАЛИ пролізти через той паркан, розтягуючи його. Вони самі були шоковані тим, що відбувалося на їхніх очах. Вибравшись із того пекла, хлопці та дівчата кричали їм "ДЯКУЄМО!", - говорить очевидиця.

"Потім всі розбігалися хто куди. Багатьох доганяли і по-звірячому просто били, добивали. Били навіть тих, хто просто сидів у цей час на лавках, людей які були взагалі не причетні до Євромайдану. Вони просто йшли з якогось нічного клубу додому і вирішили присісти...".

Освіта.ua
30.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
А где же были в это время Яценюк, Кличко и все остальные оппозиционеры? Вывели детей на площадь, покричали и ушли. Как взрослые люди, должны были понимать чес все это мждет закончиться.
в печінці
Тактика "подлецов", тобто опозиції: виставити перед собою дурненьких студентів і заховатися за їхніми спинами.Та ще й горлати про злодійства. Той, хто підставляє дітей, той і є злодій.
Родион
Домониторились, удоды?
Володимир
Вища школа повинна зробити ДУХОВНИЙ ПРОРИВ раніше, ніж загальноосвітня. У ній більше наукового та інтелектуального потенціалу для цього. Інакше - край. Процес розпаду ОСВІТИ УКРАЇНИ розпочався. Він розпочався узаконенням ЗРИВУ ЗАНЯТЬ загальноосвітніх шкіл України так званим МОНІТОРИНГОМ. Відповіді на запитання якого відомі учням ще до офіційного оприлюднення предметних тестів , а сам Моніторинг можна проводити під час щорічної Державної підсумкової атестації. Зламаний розклад уроків, відібраний час для підготовки до предметних олімпіад, написання робіт в Малу акадамію наук, виховних заходів відповідно до Річних планів шкіл. Хто зупинить антидержавницькі, антинаціональні дії гр. Табачника?
?
Для Володимир: Да, да, да!!!Вона має почати боротися з корупцією першою.Побори у вишах процвітають.Гроші, гроші, гроші.Дай, дай,дай!!!А сесія наближається!!!Можливо студенти Києва вийшли проти поборах у власних вузах?))
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
Даунбас рулІт. А чого можна чекати від силовиків, коли на чолі держави = ЗЕЧАРА.
Просто вчитель
Для ВЧИТЕЛЬ: Як вам не соромно! "Даунбас"! Та який ви після цього вчитель - так, птеушник малоосвічений! Де ж ваш розум, доброта, гідність??? Отакі в нас і силовики після таких от "вчителів"...
ВЧИТЕЛЬ
А хто обрав таку владу??? Хто за 22 роки незалежності так і не спромігся вивчити державну мову, хто так бажає таежного союзу? Звичайног, не всі мешканці цього регіону, але ж більшість)))) А стосовно ПТУ - маю дві вищих освіти.
Коментувати
Викладач
Для "в печінці" : Не знаєте, що за Центр, так подивіться:https://www.facebook.com/centromonitor?ref=stream На жаль "Освіта" надала в основному свій переказ та деякі цитати, а мені здається, краще було б дати повне їхнє звернення, що не виникало зайвих питань
в печінці
Для Викладач: Порозводили "Центрів", а дітей вчити нікому!!!
?
Так всі ж на майданах!!!))
Коментувати
Українка
Це Табачнк попросив це написати?
википедия
ПРоститушки-рыгоботы,ну ккуда без вас?
в печінці
Який маразм! Що це за організація -"центр освітнього моніторингу", що свідчить за всіх освітян? Ще одне нагромадження неробів?!! І що це за дозволені зібрання уночі?!! А "бідна, нещасна" молодь якщо встряла у ігри дорослих, повинна і отримувати за це, як дорослі!!! І нема чого скиглити!!!
Маша
Для в печінці: Це ж наші діти, телепню!
в печінці
Так виховуйте їх!!!
Коментувати
NIK
Ось донецько-кримінальний фашизм у повній красі.
в печінці
Маємо свою голову! Не те, що дехто!
Коментувати
вчитель
гебельс відпочиває. А що ще слід очікувати студентам ?А вчителів вже підготовлюють до майбутніх виборів.
Вчитель теж
Для вчитель: АГА, А ще а провінціях для вчителів та студентів проводять конференції, на яких схвалюють дії презедента
Коментувати