Міністерство освіти проводить перевірку Могилянки

У Києво-Могилянській академії працює позачергова перевірка Державної інспекції навчальних закладів

Міністерство освіти проводить перевірку Могилянки

У Києво-Могилянській академії, яка першою оголосила страйк у зв’язку з відмовою від підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, проводять раптову перевірку, про це повідомляє Українська правда з посиланням на президента університету Сергія Квіта.

"Зараз в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" працює позачергова перевірка з Державної інспекції навчальних закладів, яка з'явилася без попередження. Це комплексна перевірка, яка цікавиться не лише навчальним процесом, але різною документацією", - написав він.

"Дорогі друзі! До певної міри, це штатна ситуація, яка контролюється. Ми були готові до цього. Тому зараз немає потреби залишати Майдан. Про розвиток подій будемо повідомляти", - додав Квіт.

Як відомо, Національний університет "Києво-Могилянська академія" першим оголосив страйк через відмову керівництва України підписати угоду про асоціацію з ЄС, його студенти масово вийшли на Майдан Незалежності у столиці з протестом, до них приєдналися інші вищі навчальні заклади.

Освіта.ua
29.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
А коли ж наш "славний" міністр освіти щось мекне, чи він сидить в засаді і боїться, що знову якась студентка букетом бороду натріпає?! Такого чуда ще ні при якій владі не було!
Володимир
Вища школа повинна зробити ДУХОВНИЙ ПРОРИВ раніше, ніж загальноосвітня. У ній більше науковогого та інтелектуального потенціалу для цього. Інакше - край. Процес розпаду ОСВІТИ УКРАЇНИ розпочався. Він розпочався узаконенням ЗРИВУ ЗАНЯТЬ загальноосвітніх шкіл України так званим МОНІТОРИНГОМ. Хто зупинить антидержавницькі, антинаціональні дії гр. Табачника?
Володимир
Миколо Яновичу,Міністерство освіти зірвало навчально-виховний процес в школах України:зламаний розклад уроків, відібраний час для підготовки до предметних олімпіад, написання робіт в Малу акадамію наук, виховних заходів відповідно до Річних планів шкіл. І все це заради Моніторингу,відповіді на запитання якого відомі учням ще до офіційного оприлюднення предметних тестів , а сам Моніторинг можна проводити під час щорічної Державної підсумкової атестації. В чому полягає тут ДЕРЖАВНИЙ підхід? Шановний Миколо Яновичу,чому так відбулося? З повагою до Вашої посади Володимир.