Правова допомога студентам Євромайдану

Студенти-учасники Євромайдану можуть звертатися за правовою допомогою у разі виникнення непорозумінь з керівництвом вишів

Правова допомога студентам Євромайдану

Консультаційний центр "Правнича клініка" факультету правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська Академія" надає безкоштовну правову допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод студентів, які беруть участь у Євромайдані.

"У зв’язку з подіями на Євромайдані та участю студентів багатьох українських вищих навчальних закладів в акціях підтримки подальшої євроінтеграції України у частини студентів можуть виникнути певні запитання щодо власних прав та обов’язків, а також повноважень адміністрації ВНЗ відраховувати студентів через пропуски пар", - ідеться у повідомлені Правничої клініки НаУКМА.

Студентів-учасників Євромайдану у разі виникнення проблем з адміністраціями вищих навчальних закладів просять звертатися до правників НаУКМА.

"Якщо Ви належите до студентів, які хвилюються про можливі непорозуміння з керівництвом Вашого вищого навчального закладу у зв’язку із виходом на Євромайдан для участі в акціях громадянської підтримки євроінтеграції України, запрошуємо Вас звернутись до Правничої клініки НаУКМА за консультаціями", - зазначають в НаУКМА.

У Києво-Могилянській академії зазначають, що студенти-консультанти Правничої клініки надають консультації щодо вказаних прав, обов’язків,а також щодо порядку оскарження дій адміністрації навчального закладу та притягнення представників адміністрації ВНЗ до відповідальності в разі порушення законодавства України.

У разі необхідності отримання відповідної правової допомоги студентам-учасникам Євромайдану варто звертатися за адресою:

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 27, кімната 4 (перший поверх).
Тел./факс (044) 425-53 -61,
E-mail: Lawclinic-ukma @ukr.net

Додаткову інформацію Ви можете знайти на блозі Правничої клініки НаУКМА.

Освіта.ua
28.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!