Студенти КНУ і НаУКМА оголосили страйк

Студенти провідних київських вишів оголосили попереджувальний страйк на підтримку євроінтеграції

Студенти КНУ і НаУКМА оголосили страйк

Студенти Київського національного університету приєднались до попереджувального страйку, оголошеного студентами Києво-Могилянської академії. Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

За інформацією, 1500 студентів КНУ приєднались до страйкуючих студентів Могилянки. Вони мають намір об'єднатися біля пам'ятника Шевченку і вирушити на Європейську площу, де триває безстрокова акція протесту проти згортання євроінтеграції.

Згідно з даними, студентів відпустив ректорат. Страйк оголошено офіційно.

Як повідомлялося, студенти Національного університету "Києво-Могилянська академія" оголосили про початок страйку 26 листопада.

Крім того, про страйк оголосили студенти Ужгородського національного університету. Також ректори та проректори львівських вишів одноголосно висловили свою підтримку студентській спільноті.

У понеділок 25 листопада страйк було оголошено тернопільськими та івано-франківськими студентами.

Освіта.ua
26.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кіт, студентка наукма
в наукма хабарів немає
?
У меня к уважаемым студентам и преподавателям этих вузов несколько вопросов: 1.Ну ладно студенты прогуляют, им то в ваших демократических вузах это можно, а как будет оплачиваться рабочий день преподавателей в "пустых" аудиториях? 2.А что у студентов этих вузов еще не началась сессия и им делать больше нечего?Счастливые в Киеве студенты))) 3.И самое главное, а что взяток и поборов в этих вузах нет, если студенты все как один выступают за европейские ценности?)