Osvita.ua Вища освіта Студентів закликають активно висловлювати свою позицію
Студентів закликають активно висловлювати свою позицію

На підтримку проєвропейського руху країни вже виступили студенти в Україні та за кордоном

Студентів закликають активно висловлювати свою позицію

Президент Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щепетильникова закликала українських студентів бути свідомими й активними громадянами, які зможуть зробити внесок в Європейське майбутнє України.

"Шановні студенти, шановні українці! Сьогодні наша держава стоїть перед цивілізаційним вибором, вибором нашого майбутнього. Майбуття України – це майбуття кожного її громадянина й кожний із нас має зробити власний вибір", - йдеться у зверненні до студентів.

Президент УАСС зазначає, що студентство завжди було каталізатором суспільних змін й студенти завжди впливали на історію розвитку власних держав.

"Як люди, які не обтяжені досвідом минулих епох ми маємо можливість ясно бачити перспективи майбутнього й маємо їх відстоювати. Українські спудеї вже стали визначним чинником здобуття нашою державою незалежності. На підтримку проєвропейського руху в Україні вже виступили Союзи українських студентів закордоном. Сьогодні ми маємо виступити за те майбутнє, котрого бажаємо собі та прийдешнім поколінням українців", - наголошує Щепетильникова.

Вона зазначає, що студентські громади вищих навчальних закладів Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Дніпропетровська та інших міст вже зробили свій внесок в Європейське майбутнє України та разом вже активно відстоюють свою думку.

За словами президента Української асоціації студентського самоврядування, практика, заборони студентам висловлювати свою думку та брати участь у мирних акціях, є протиправною. Кожному громадянину України гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Враховуючи значущість вибору перед котрим стоїть Україна сьогодні, будь-які дії спрямовані на обмеження свободи слова є порушенням Конституції України та злочином проти громадян та Української держави в цілому.

"Висловлюю глибоку повагу та дякую керівникам вищих навчальних закладів, які висловили свою позицію, щодо зупинки євроінтеграційних процесів в Україні та підтримали студентів, які сьогодні стоять на майданах в різних містах нашої великої держави. Закликаю керівників інших вишів терміново виступити в підтримку студентської громади та продовження європейської інтеграції України!", - йдеться у зверненні.

"Звертаюся до всіх студентів - ми маємо продовжити активно висловлювати свою позицію, щодо сталого розвитку держави! Будьмо свідомими й активними громадянами, разом ми збудуємо наше майбутнє!", - наголосила президент Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щепетильникова.

Освіта.ua
25.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай Хмеленок
Не толкайте людей на гражданскую войну. Вам завтра будет стыдно.
шшш
Для Николай Хмеленок:Не мешайте людям становиться свободными. Нравится быть рабом- вперед.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!