Osvita.ua Вища освіта Уряд хоче увійти до науково-технічного простору СНД
Уряд хоче увійти до науково-технічного простору СНД

Уряд подасть парламенту для ратифікації Угоду про створення загального науково-технічного простору країн СНД

Уряд хоче увійти до науково-технічного простору СНД

Кабінет Міністрів прийняв рішення про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про створення загального науково-технічного простору держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 3 листопада 1995 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Відповідний законопроект Уряд прийняв на засіданні 21 листопада 2013 року.

У Міносвіти зазначають, що рішенням глав урядів СНД від 18 жовтня 2011 року затверджено Міжнародну програму інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.

"Виконання Програми є важливим і актуальним для України, оскільки вона спрямована на активізацію інноваційної діяльності, модернізацію інноваційної інфраструктури, що у підсумку забезпечить економічне зростання та підвищення добробуту громадян", - йдеться у повідомлені.

Урядовці наголошують, що ефективна реалізація програми можлива за умови відповідної координації науково-технічної та інноваційної політики Міждержавною радою із співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах.

Окрім того, рішенням Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 31 травня 2013 р. затверджено перелік з 11 пілотних проектів Програми, реалізацію яких планується розпочати з 2014 року. Українська сторона є співвиконавцем 6 міждержавних інноваційних проектів.

"Виконання Програми та реалізація пілотних інноваційних проектів значною мірою гальмувалося через відсутність належної нормативно-правової бази, яка визначає механізми взаємодії у сфері науки, технологій та інновацій між Україною та державами-учасницями СНД. Ратифікація зазначеної Угоди дозволить пожвавити цей процес та виведе науково-технічне співробітництво країн СНД на новий рівень", - переконують у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
22.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!