У Міносвіти анульовано ліцензії трьох вишів

Студенти закладів, ліцензії яких анульовано, будуть переведені до інших вищих навчальних закладів

У Міносвіти анульовано ліцензії трьох вишів

Акредитаційна комісія Міністерства освіти і науки ухвалила рішення про анулювання ліцензій на надання послуг у сфері вищої освіти Міжнародного Слов’янського університету (Харків), Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, а також Хмельницького коледжу технології та дизайну.

У Державній інспекції навчальних закладів повідомили, що перевірки засвідчили суттєві порушення і недоліки у роботі вказаних навчальних закладів.

Зокрема, у ході інспектування ПВНЗ "Міжнародний Слов’янський університет. Харків", а також його структурного підрозділу "Інститут країн Сходу та Африки", було встановлено, що фахова освіта більшості викладачів не відповідає профілю дисциплін, які вони викладають. Частина викладачів не мають відповідного наукового ступеня та вченого звання, а також за останні п’ять років не проходили підвищення кваліфікації та стажування. Окрім того, результати проведених контрольних робіт засвідчили критично низьку успішність та якість знань.

У Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки та Хмельницькому коледжі технології та дизайну були виявлені порушення як у кадровому, навчально-методичному, так і матеріально-технічному забезпеченні навчального процесу.

У Державній інспекції навчальних закладів зазначили, що керівники цих навчальних закладів були призначені з порушення вимог чинного законодавства, а прийом на роботу науково-педагогічних працівників здійснювався без проведення конкурсу. Окрім того, низку порушень виявлено в установчих документах та структурі навчальних закладів.

Після заслуховування та обговорення результатів перевірок АК ухвалила рішення про анулювання ліцензій на надання послуг у сфері вищої освіти ПВНЗ "Міжнародний Слов’янський університет. Харків", в тому числі його структурного підрозділу "Інститут країн Сходу та Африки" ПВНЗ "Міжнародний Слов’янський університет. Харків"; "Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки"; "Хмельницький коледж технології та дизайну" на всі спеціальності.

У Державній інспекції навчальних закладів наголошують, що всі студенти навчальних закладів, ліцензії яких анульовано, будуть переведені до інших вищих навчальних закладів на ті ж спеціальності та без погіршення умов контракту, за яким вони навчалися.

Освіта.ua
11.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів