У вишах Києва не виплачують стипендії і зарплати

Територіальні відділення Державної казначейської служби в Києві блокують платежі за фінансовими зобов'язаннями вишів

У вишах Києва не виплачують стипендії і зарплати

У Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки повідомляють про гостру ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам і стипендій студентам вищих навчальних закладів м. Києва. У зв'язку з чим профспілковими лідерами та студентами вищих навчальних закладів столиці направлено колективне звернення до прем’єр-міністра Миколи Азарова.

"Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України стурбована станом оплати праці у вищих навчальних закладах столиці", - йдеться у листі до прем’єра.

У звернені наголошується, що територіальні відділення Державної казначейської служби України в м. Києві блокують платежі за фінансовими зобов'язаннями державних вищих навчальних закладів.

"Станом на 21 жовтня поточного року в Головному управлінні Державної казначейської служби України в м.Києві накопичились платіжні документи НТУУ "КПІ" на загальну суму 5 млн. 200 тис. грн. (в тому числі 1 млн. грн. – на оплату праці, 950 тис. грн. – на оплату спожитих комунальних послуг, 1,1 млн. грн. – придбання продуктів харчування для студентських їдалень)", - повідомляють автори звернення.

У профспілці повідомили, що така ситуація ускладнює здійснення вищими навчальними закладами господарської діяльності та призводить до затримки виплати заробітної плати працівникам і стипендії студентам.

"Зволікання з оплатою нагальних захищених видатків створює соціальну напругу та справедливе обурення в трудових і студентських колективах", - наголошується у листі.

У профспілці звертаються до Азарова з вимогою забезпечити якнайшвидше вирішення питання по суті та оперативно врегулювати ситуацію з перерахуванням територіальними відділеннями Державної казначейської служби України в м. Києві коштів за фінансовими зобов'язаннями вищих навчальних закладів.

Як відомо, у ЦК Профспілки працівників освіти і науки України також повідомляють про недостатність коштів на виплату зарплати працівникам більшості територій в листопаді-грудні.

За словами заступника голови Профспілки Сергія Романюка, додаткова потреба видатків на оплату праці у місцевих бюджетах становить близько 2 млрд. грн.

Освіта.ua
25.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Калуський політехнічний коледж, Ів.Франківська обл. НЕ БАЧИТЬ СТЕПЕНДІЇ ВЖЕ 4 МІСЯЦЯ!
Юрій
У "Львівській політехніці" розпочалися затримки з виплатою заробітної плати викладачам, що отримують гроші з держбюджету. Кажуть блокує держказначейство. Питання що робити тим хто не бере гроші у студентів ?
Scout
Харьковский национальный университет строительства и архитектуры тоже без зарплаты (те кто на спец.фонде) уже 2 недели. Причина та же: ВУЗ перевел средства, а гос. казначейство блокирует!!!
Піщинка
ЛНУ ім. Франка також без стипендії!
студент
У Кіровограді також затримують стипндію
Вероника Татаренко
А скільки протестних акцій відбулося за цей час і в яких містах? Та в будь - якій країні студентство перше піднімається з протестами,там формуються майбутні лідери. Викладачі і батьки студентів,вас учили на прикладі Леніна - згадайте як і за що загинув Олександр Ульянов, як здобув освіту Володимир Ульянов. Подивіться, як захищають свої права бразильські вчителі, і не скигліть, бо це огидно, а головне - аж ніяк не ефективно.
Марія
В Черкаському національному університеті теж не виплатили. сьогодні вже 27, а стипендію мали отримати 23-24(
Светлана
В Луганске тоже стипендии задерживают. Как жить студенту в чужом городе без денег?
DR
Для Светлана: "За Партию регионов в Луганской области готовы проголосовать более 30% избирателей"... Поэтому вроде так и должно быть, не жалуйтесь... www.citynews.net.ua/polit/29493-51.html
Светлана
Задолбали уже, тыкать партией регионов! Можно подумать при оранжевых жилось лучше! Время движется вперед, а вы все смотрите в ту стороне, где партия регионов победила на выборах.
Александр
А при оранжевых все-таки жилось лучше, чем при даунецких бандюковичах..
Коментувати
hugo boss
можна подумати, що у переферйних вишах ситуація краще...смішно, зато для заохочення, премій у міністерстві видати гроші є