Osvita.ua Вища освіта У вишах Києва не виплачують стипендії і зарплати
У вишах Києва не виплачують стипендії і зарплати

Територіальні відділення Державної казначейської служби в Києві блокують платежі за фінансовими зобов'язаннями вишів

У вишах Києва не виплачують стипендії і зарплати

У Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки повідомляють про гостру ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам і стипендій студентам вищих навчальних закладів м. Києва. У зв'язку з чим профспілковими лідерами та студентами вищих навчальних закладів столиці направлено колективне звернення до прем’єр-міністра Миколи Азарова.

"Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України стурбована станом оплати праці у вищих навчальних закладах столиці", - йдеться у листі до прем’єра.

У звернені наголошується, що територіальні відділення Державної казначейської служби України в м. Києві блокують платежі за фінансовими зобов'язаннями державних вищих навчальних закладів.

"Станом на 21 жовтня поточного року в Головному управлінні Державної казначейської служби України в м.Києві накопичились платіжні документи НТУУ "КПІ" на загальну суму 5 млн. 200 тис. грн. (в тому числі 1 млн. грн. – на оплату праці, 950 тис. грн. – на оплату спожитих комунальних послуг, 1,1 млн. грн. – придбання продуктів харчування для студентських їдалень)", - повідомляють автори звернення.

У профспілці повідомили, що така ситуація ускладнює здійснення вищими навчальними закладами господарської діяльності та призводить до затримки виплати заробітної плати працівникам і стипендії студентам.

"Зволікання з оплатою нагальних захищених видатків створює соціальну напругу та справедливе обурення в трудових і студентських колективах", - наголошується у листі.

У профспілці звертаються до Азарова з вимогою забезпечити якнайшвидше вирішення питання по суті та оперативно врегулювати ситуацію з перерахуванням територіальними відділеннями Державної казначейської служби України в м. Києві коштів за фінансовими зобов'язаннями вищих навчальних закладів.

Як відомо, у ЦК Профспілки працівників освіти і науки України також повідомляють про недостатність коштів на виплату зарплати працівникам більшості територій в листопаді-грудні.

За словами заступника голови Профспілки Сергія Романюка, додаткова потреба видатків на оплату праці у місцевих бюджетах становить близько 2 млрд. грн.

Освіта.ua
25.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Калуський політехнічний коледж, Ів.Франківська обл. НЕ БАЧИТЬ СТЕПЕНДІЇ ВЖЕ 4 МІСЯЦЯ!
Юрій
У "Львівській політехніці" розпочалися затримки з виплатою заробітної плати викладачам, що отримують гроші з держбюджету. Кажуть блокує держказначейство. Питання що робити тим хто не бере гроші у студентів ?
Scout
Харьковский национальный университет строительства и архитектуры тоже без зарплаты (те кто на спец.фонде) уже 2 недели. Причина та же: ВУЗ перевел средства, а гос. казначейство блокирует!!!
Піщинка
ЛНУ ім. Франка також без стипендії!
студент
У Кіровограді також затримують стипндію
Вероника Татаренко
А скільки протестних акцій відбулося за цей час і в яких містах? Та в будь - якій країні студентство перше піднімається з протестами,там формуються майбутні лідери. Викладачі і батьки студентів,вас учили на прикладі Леніна - згадайте як і за що загинув Олександр Ульянов, як здобув освіту Володимир Ульянов. Подивіться, як захищають свої права бразильські вчителі, і не скигліть, бо це огидно, а головне - аж ніяк не ефективно.
Марія
В Черкаському національному університеті теж не виплатили. сьогодні вже 27, а стипендію мали отримати 23-24(
Светлана
В Луганске тоже стипендии задерживают. Как жить студенту в чужом городе без денег?
DR
Для Светлана: "За Партию регионов в Луганской области готовы проголосовать более 30% избирателей"... Поэтому вроде так и должно быть, не жалуйтесь... www.citynews.net.ua/polit/29493-51.html
Светлана
Задолбали уже, тыкать партией регионов! Можно подумать при оранжевых жилось лучше! Время движется вперед, а вы все смотрите в ту стороне, где партия регионов победила на выборах.
Александр
А при оранжевых все-таки жилось лучше, чем при даунецких бандюковичах..
Коментувати
hugo boss
можна подумати, що у переферйних вишах ситуація краще...смішно, зато для заохочення, премій у міністерстві видати гроші є

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!