Суліма отримав 200 тис. за наукові досягнення

Президент Янукович присудив Державні премії України в галузі освіти 2013 року

Суліма отримав 200 тис. за наукові досягнення

Перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма отримав державну премію в галузі освіти у номінації «наукові досягнення в галузі освіти» розміром 200 тисяч гривень.

Відповідний указ підписаний президентом Віктором Януковичем.

За повідомленням Свідомо, Суліму нагородили за цикл наукових праць "Філософія освіти: пошук пріоритетів". Журналісти нагадують, що МОН раніше висувало Суліму на здобуття премії як викладача Національного педагогічного університету Драгоманова за спільну з Максиміліаном Шепєлєвим книгу "Сучасна глобалістика: політика, освіта і культура".

Також Державні премії, розміром 200 тисяч гривень, отримали перший заступник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, що займається шкільними підручниками, Святослав Серебрянський і група лояльних до міністра освіти Дмитра Табачника ректорів - очільник університету Драгоманова Віктор Андрущенко і університету Шевченка Леонід Губерський.

Освіта.ua
08.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
У всіх свої фантазії) У кого що болить, той про те і говорить!
Роман
По сравнению с тем, сколько он денег отжимает на взятках да левых услугах, это карманные расходы. Это позор МОНУ. По его лицу видно, что наука и Сулима и рядом не стояли
Александр
люди без денег сидят а государство премии такие выписывает
Надія
"Філософія освіти: пошук пріоритетів" По-моєму, в української освіти давно один пріоритет: набити якомога щільніше кишені міністрів, що сидять так мало у своєму кріслі, та тих, хто з ними, "соратників", так би мовити... та й у держави пріоритет той же.... Гидко, коли при таких преміях держслужбовців у держави немає грошей на зарплати....
антидот
"...група лояльних до міністра освіти Дмитра Табачника..."- главный критерий оценки номинантов в этих словах))))