Osvita.ua Вища освіта Затверджено Положення про студентську раду МОН
Затверджено Положення про студентську раду МОН

Всеукраїнська студентська рада має стати постійно діючим дорадчим органом Міністерства освіти

Затверджено Положення про студентську раду МОН

В освітньому відомстві затверджено Положення про Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві освіти і науки України.

Документ регламентує діяльність студентської ради при Міністерстві освіти і науки, що утворена з метою розвитку студентського самоврядування у вищих навчальних закладах.

Рада стане постійно діючим консультативно-дорадчим органом Міністерства освіти і науки, а до її складу мають увійти органи студентського самоврядування вищих навчальних закладів.

Основними завданнями ради мають стати сприяння створенню та розвитку студентського самоврядування у ВНЗ, забезпечення постійного зв'язку та координації дій між МОН, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування і органами студентського самоврядування щодо розв’язання проблем студентів, вивчення та аналіз суспільних процесів у сфері вищої освіти, соціального становлення та розвитку студентської молоді, розроблення та внесення відповідних пропозицій МОН України тощо.

Також рада має право брати участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань вищої освіти, залучати до участі у роботі представників центральних і місцевих органів державної влади, здійснювати громадський контроль за виконанням Закону України "Про вищу освіту", інших актів законодавства, організовувати студентські конференції, семінари, співпрацювати та координувати свою діяльність з іншими молодіжними (студентськими) об’єднаннями, осередками тощо.

Членом Всеукраїнської студентської ради може бути орган студентського самоврядування вищого навчального закладу. Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради здійснює МОН України.

Освіта.ua
01.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!