Президент затвердив стратегію розвитку молодіжної політики

Документом визначені пріоритети реалізації державної молодіжної політики на період до 2020 року

Президент затвердив стратегію розвитку молодіжної політики

Стратегія розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року визначає принципи, мету та завдання, спрямовані на забезпечення створення належних організаційних, соціально-економічних, політико-правових умов соціального становлення та розвитку молоді.

Затверджена стратегія розвитку державної молодіжної політики базується на принципах пріоритетності реалізації молодіжних програм та ініціатив, залучення громадських об'єднань, що представляють інтереси молоді, до процесу прийняття рішень щодо розв'язання проблем молоді, а також на принципі інформаційної відкритості.

Стратегією також визначені пріоритети реалізації державної молодіжної політики, якими зокрема, є забезпечення доступної освіти, формування здорового способу життя молоді, забезпечення зайнятості молоді на ринку праці, забезпечення молоді житлом, активізація участі молоді у суспільно-політичному житті, а також сприяння інтеграції української молоді в європейське молодіжне співтовариство.

Передбачається, що реалізація стратегії здійснюватиметься шляхом розроблення та затвердження в установленому порядку відповідних нормативно-правових актів щодо соціального становлення та розвитку молоді.

Стратегія розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року має реалізовуватися за участю громадських об'єднань, що представляють інтереси молоді.

Розробники документа вважають, що реалізація стратегії сприятиме створенню необхідних умов для соціального становлення та розвитку молоді, поліпшення становища молоді та її активної участі у суспільному житті.

Освіта.ua
27.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена Задорожняя
Это по его стратегии в стране начали закрывать сельские школы, детские спортивные школы и секции, школы искусств и прочие молодежные образовательные учреждения, мотивируя оптимизацией? А после этого президент по видимому, будет утверждать программу борьбы с детской преступностью. хорошая стратегия у нашего гаранта - одни титушки вырастут!!!
Ирина Шульгина
Для Елена Задорожняя: да, сомнительная стратегия. Понятно, что отмоют кучу денег, а молодежи лучше не станет ни на грамм... Плавали, знаем. И, конечно, до того, что было при Союзе в плане обеспечения жильем, работой, да и банального досуга, нам, как до Луны
Коментувати