"PolitPR" - майстер-класи від відомих технологів
PR

Освітня програма "PolitPR" запрошує на лекції з PR, політичної реклами та політтехнологій

"PolitPR" - майстер-класи від відомих технологів

Освітня програма "PolitPR" дипломного рівня "Master of Political Management" з 3 по 6 жовтня запрошує на щорічний осінній лекторій. Програма проходить вдев’яте в Україні.

Освітня програма передбачає лекції та майстер-класи з PR, політичної реклами, політтехнологій, соціології та соціальної психології. Викладачі програми – відомі практики, політконсультанти бізнесменів та політиків В. Хорошковського, Д. Фірташа, П. Порошенка, Ю. Тимошенко, М. Катеренчука та інших відомих діячів.

Випускники програми направляються на місячне стажування у викладачів та працевлаштовуються в агенціях та консалтингових компаніях викладачів.

Докладна програма розміщена на сайті школи – www.mpmschool.org.ua.

Участь у програмі платна – за чотири дні навчання та наступне стажування з перспективою працевлаштування вартість складає 1600 гривень. Для вступу на програму необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті програми "PolitPR".

Вікові та професійні обмеження в школі відсутні. Програма доступна кожному. З практики, у школі навчались слухачі від 16 до 62 років різних спеціальностей та з різною освітою.

Додаткова інформація за телефонами: (044) 362-28-26, (067) 462-14-77.

Освіта.ua
19.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів