У Міносвіти кажуть, що активно рухаються до ЄС

За словами заступника міністра освіти, проведена велика робота за різними напрямками інтеграції України до ЄС

У Міносвіти кажуть, що активно рухаються до ЄС

10 вересня під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулося чергове засідання української частини Підкомітету № 7 "Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа" Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У засіданні взяли участь члени Підкомітету - представники міністерств та відомств: Міністерства охорони здоров'я, Міністерства культури, Міністерства закордонних справ, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби України з лікарських засобів, Державного космічного агентства України.

Метою засідання стало обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час Шостого засідання Підкомітету №7, а також надання пропозицій та доповнень до порядку денного спільного засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

За словами Євгена Суліми, з моменту проведення останнього засідання української частини Підкомітету № 7 була проведена велика, конструктивна робота за різними напрямками інтеграції України до ЄС.

Учасники засідання - представники Міністерства освіти і науки зазначили, що в галузі освіти продовжується робота щодо залучення вищих навчальних закладів України до участі в програмах Темпус, Ееразмус Мундус та Жан Моне.

У міністерстві зазначають, що у середній освіті також відбулися зрушення, зокрема, українські школи вже приєдналися до міжнародних проектів eTwinning, а у жовтні-листопаді 2013 року проводитиметься серія семінарів з обміну досвідом вчителів.

Триває робота над розробкою сучасних галузевих стандартів вищої освіти та державних стандартів професійно-технічної освіти.

"У всіх напрямах роботи зроблені значні зрушення та відкриваються нові можливості у досягненні сучасних стандартів", - зазначив перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма.

Засідання Комітету з питань співробітництва Україна - ЄС відбудеться 19 вересня 2013 pоку.

Освіта.ua
10.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
В дупу, вибачте на слові, вони рухаються! туди - аж попреду паровоза!