Osvita.ua Вища освіта У Міносвіти кажуть, що активно рухаються до ЄС
У Міносвіти кажуть, що активно рухаються до ЄС

За словами заступника міністра освіти, проведена велика робота за різними напрямками інтеграції України до ЄС

У Міносвіти кажуть, що активно рухаються до ЄС

10 вересня під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулося чергове засідання української частини Підкомітету № 7 "Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа" Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У засіданні взяли участь члени Підкомітету - представники міністерств та відомств: Міністерства охорони здоров'я, Міністерства культури, Міністерства закордонних справ, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби України з лікарських засобів, Державного космічного агентства України.

Метою засідання стало обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час Шостого засідання Підкомітету №7, а також надання пропозицій та доповнень до порядку денного спільного засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

За словами Євгена Суліми, з моменту проведення останнього засідання української частини Підкомітету № 7 була проведена велика, конструктивна робота за різними напрямками інтеграції України до ЄС.

Учасники засідання - представники Міністерства освіти і науки зазначили, що в галузі освіти продовжується робота щодо залучення вищих навчальних закладів України до участі в програмах Темпус, Ееразмус Мундус та Жан Моне.

У міністерстві зазначають, що у середній освіті також відбулися зрушення, зокрема, українські школи вже приєдналися до міжнародних проектів eTwinning, а у жовтні-листопаді 2013 року проводитиметься серія семінарів з обміну досвідом вчителів.

Триває робота над розробкою сучасних галузевих стандартів вищої освіти та державних стандартів професійно-технічної освіти.

"У всіх напрямах роботи зроблені значні зрушення та відкриваються нові можливості у досягненні сучасних стандартів", - зазначив перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма.

Засідання Комітету з питань співробітництва Україна - ЄС відбудеться 19 вересня 2013 pоку.

Освіта.ua
10.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
В дупу, вибачте на слові, вони рухаються! туди - аж попреду паровоза!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!