МОН оновлює ради з експертизи дисертацій

Вузи та наукові установи можуть внести рекомендації щодо участі своїх вчених у експертних радах

МОН оновлює ради з експертизи дисертацій

Перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма направив лист керівникам вищих навчальних закладів та наукових установ із пропозицією внести рекомендації щодо участі провідних вчених у роботі експертних рад з питань проведення експертизи дисертаційних робіт.

Зокрема у листі зазначається, що у жовтні-листопаді 2013 року планується оновлення складу експертних рад з питань проведення експертизи дисертаційних робіт з усіх галузей науки.

У зв’язку з цим, Міносвіти просить до 1 жовтня 2013 року подати пропозиції та рекомендації щодо участі провідних вчених вищих навчальних закладів чи наукових установ у роботі експертних рад.

Пропозиції та рекомендації необхідно подавати за затвердженою формою.

Нагадаємо, експертна рада з питань проведення експертизи дисертаційних робіт є дорадчим органом Міносвіти, що утворюється для проведення експертизи дисертацій з метою здійснення контролю за їх науковим рівнем, науковою та практичною цінністю, роботою спеціалізованих вчених рад та дотриманням єдиних вимог до здобувачів наукових ступенів.

Діяльність експертних рад регулюється "Положенням про експертну раду з питань проведення експертизи дисертаційних робіт".

В останнє склади експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій затверджувались 25 листопада 2011 року.

Освіта.ua
13.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
А смысл? Зачем обновлять советы, если все равно не поменяется качество образование? Диссертантам все равно, кому поляну после защиты накрывать. Это как в государстве вообще - надо менять строй, а в данном случае уровень, а не отдельных пешек менять местами
Удовик
Для Ирина Шульгина: А ми в Могилянці сцимо на міністерство бо ми іліта! vk.com/jewdovyk
Ирина Шульгина
Да и Могилянке сейчас не мед. Пока к ним министерство не лезло, все было очень оптимистично, а сейчас понемногу скатываются. Все, к чему лезет любой наше министрество, превращается в пародию, каким бы крутым оно не было до вмешательства
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!