Osvita.ua Вища освіта Магістерські програми для успішної кар’єри
Магістерські програми для успішної кар’єри

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК» пропонує успішно змінити свою кар’єру

Магістерські програми для успішної кар’єри

Магістерські програми специфічних категорій, які пропонує Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» - надають можливість здобути нові компетенції та нову кваліфікацію, розширити напрями професійної діяльності, або кардинально змінити фах.

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК» пропонує такі спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»:

  • Адміністративний менеджмент (1 рік);
  • Управління проектами (1 рік);
  • Управління інноваційною діяльністю (1,5 роки);
  • Управління навчальним закладом (1 рік);
  • Якість, стандартизація, сертифікація (1 рік);
  • Педагогіка вищої школи (1 рік).

Магістерські програми специфічних категорій розраховані на амбітних та цілеспрямованих керівників та спеціалістів українських компаній.

Вступ до магістратури специфічних категорій можливий на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-яких напрямів підготовки.

Форма навчання:
денна/заочна.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Інституту www.fpo.krok.edu.ua або за телефонами: (044) 450-71-39; (044) 455-69-79 (внутрішній 141 або 234).

Освіта.ua
07.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasha Bagnat
Ви випускник і у Вас є диплом бакалаврату чи спеціалітету ? Ще не визначились куди далі подавати документи ? У Вас є чудова можливість влитись в чудовий колектив, поступивши на магістратуру за напрямком «Консолідована інформація». Можливі варіанти вступу на бюджет. Не впустіть свій шанс! Детальна інформація тут: http://citzi.vntu.net/edu-ki/ та тут: ki@vntu.net.
Mariia_K
Есть отличная возможность поступить в магистратуру на актуальную и классную специальность "Консолидированная информация" в ВНТУ. Для этого нужно иметь диплом бакалавра или специалиста. Совершенно не имеет значения какую специальность и ВУЗ заканчивали, главное желание! (можете пройти по ссылке http://citzi.vntu.net/edu-ki/ или https://vk.com/ksi_vntu)
Дмитрий
Обучался КРОКе на программе mini-MBA. Остались исключительно положительные эмоции. А что самое главное - заполнил недостающие пробелы в знаниях.
Max_XXX
Університет "КРОК" скільки себе рекламує, що в мене створюється враження - там немає вже кого навчати.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!