Магістерські програми для успішної кар’єри

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК» пропонує успішно змінити свою кар’єру

Магістерські програми для успішної кар’єри

Магістерські програми специфічних категорій, які пропонує Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» - надають можливість здобути нові компетенції та нову кваліфікацію, розширити напрями професійної діяльності, або кардинально змінити фах.

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК» пропонує такі спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»:

  • Адміністративний менеджмент (1 рік);
  • Управління проектами (1 рік);
  • Управління інноваційною діяльністю (1,5 роки);
  • Управління навчальним закладом (1 рік);
  • Якість, стандартизація, сертифікація (1 рік);
  • Педагогіка вищої школи (1 рік).

Магістерські програми специфічних категорій розраховані на амбітних та цілеспрямованих керівників та спеціалістів українських компаній.

Вступ до магістратури специфічних категорій можливий на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-яких напрямів підготовки.

Форма навчання:
денна/заочна.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Інституту www.fpo.krok.edu.ua або за телефонами: (044) 450-71-39; (044) 455-69-79 (внутрішній 141 або 234).

Освіта.ua
07.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasha Bagnat
Ви випускник і у Вас є диплом бакалаврату чи спеціалітету ? Ще не визначились куди далі подавати документи ? У Вас є чудова можливість влитись в чудовий колектив, поступивши на магістратуру за напрямком «Консолідована інформація». Можливі варіанти вступу на бюджет. Не впустіть свій шанс! Детальна інформація тут: http://citzi.vntu.net/edu-ki/ та тут: ki@vntu.net.
Mariia_K
Есть отличная возможность поступить в магистратуру на актуальную и классную специальность "Консолидированная информация" в ВНТУ. Для этого нужно иметь диплом бакалавра или специалиста. Совершенно не имеет значения какую специальность и ВУЗ заканчивали, главное желание! (можете пройти по ссылке http://citzi.vntu.net/edu-ki/ или https://vk.com/ksi_vntu)
Дмитрий
Обучался КРОКе на программе mini-MBA. Остались исключительно положительные эмоции. А что самое главное - заполнил недостающие пробелы в знаниях.
Max_XXX
Університет "КРОК" скільки себе рекламує, що в мене створюється враження - там немає вже кого навчати.