Osvita.ua Вища освіта Результати діяльності ВНЗ оцінять по-новому
Результати діяльності ВНЗ оцінять по-новому

Розпочато апробацію орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності вищих навчальних закладів

Результати діяльності ВНЗ оцінять по-новому

У державній інспекції навчальних закладів України повідомили про початок апробації орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності вищих навчальних закладів.

Нові критерії оцінювання затверджені відповідним наказом Міністерства освіти і науки.

Апробація відбуватиметься протягом 2013/14 навчального року. Участь в апробації братимуть близько 50 вищих навчальних закладів майже з усіх регіонів України.

У Держінспекції зазначають, що ті навчальні заклади, які виявили бажання взяти участь у випробуванні, матимуть змогу швидко й більш ефективно здійснювати оцінку результатів своєї діяльності згідно з запропонованими критеріями. Відповідний перелік навчальних закладів затверджено наказом державної інспекції.

Також у інспекції наголошують, що критерії оцінювання результатів діяльності розроблені з метою підвищення ефективності управління системою освіти та забезпечення об’єктивності оцінки стану реалізації навчальними закладами єдиної державної політики в галузі освіти.

За результатами апробації, узагальнені пропозиції щодо критеріїв проведення зовнішнього і внутрішнього моніторингу якості вищої освіти будуть подані до Міністерства освіти і науки України для подальшого їх затвердження.

Освіта.ua
26.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Лучшей оценкой качества работы ВУЗа являются знания выпускников, а сейчас с этим туговато. Во-первых, университеты сосредоточены на зарабатывании, во-вторых, сами дети не заинтересованы. Надо подрабатывать, а что там дальше ведь непонятно. Нет гарантированного первого рабочего места, так что неизвестно, пригодятся ли знания...
Вероника Татаренко
Для Ирина Шульгина: Ирина, вы, наверное, уже закончили выш, а может быть и не один, как многие сейчас. Скажите мне, когда вы пробовали устроиться на работу, что именно из того, что вам дали в нем помогло ее найти? теоретические знания сами по себе хороши только для написания диссертаций. А вот если выпускник финансовой академии не умеет заполнить бланк отчетности - зачем ему теория? Это не специалист, а носитель ненужных знаний.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!