Osvita.ua Вища освіта Інтернет стає площадкою для активної молоді
Інтернет стає площадкою для активної молоді

Семиноженко вважає, що Інтернет дозволяє тримати зв'язок мiж владою та громадою

Інтернет стає площадкою для активної молоді

Про це сказав голова Державного агентства з питань науки, iнновацiй та iнформатизацiї України Володимир Семиноженко, коментуючи вихiд української команди у фiнал конкурсу IT-рiшень Imagine Cup.

"Менi дуже приємно, що нашi молодi програмiсти iз року в рiк отримують престижнi нагороди i займають призовi мiсця на мiжнародних IT-турнiрах, якi органiзовують лiдери iндустрii. Це вкотре пiдтверджує необхiднiсть створення сприятливих умов для розвитку IT-галузi й максимального використання тих конкурентних переваг, які ми тут маємо", - сказав Семиноженко.

Цього року українцi посiли друге мiсце в номiнацiї Windows Azure, запропонувавши проект соцiальної платформи, що дозволяє користувачам створювати спiльно з друзями власнi задачi i квести.

Голова Держiнформнауки також вiдзначив, що останнiм часом посилюється значення "соціальної" складової IKT.

"Це - загальносвітова тенденцiя. Якщо ранiше Iнтернет використовувався молоддю переважним чином для розваг та частково - для отримання iнформацiї, то тепер вiн перетворився на площадку для громадянської активностi. Молодi люди створюють рiзноманiтнi сервіси, якi дозволяють вчасно повiдомляти про мiськi проблеми й оперативно на них реагувати, допомогати один одному в екстремальних ситуацiях i, зрештою, тримати постiйний зв'язок мiж владою та громадою для спiльного вирiшення гострих соцiальних питань",- зазначив Семиноженко.

Вiн згадав про конкурс-Хакатон, який відбувся навеснi й викликав зацiкавленiсть Прем'єр-мiнiстра. "Взаємна вiдкритiсть - основа суспiльної солiдарностi, а вона, у свою чергу, неможлива без вiльної комунiкацiї. Саме сучаснi IKT надають майже безмежнi можливостi для такої комунiкацiї", - пiдсумував Семиноженко.

Освіта.ua
19.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читач
Молодi люди створюють рiзноманiтнi сервіси, то чому не використовувати їх, а ставити палки в колеса??? Я про сервіс: abit-poisk.org.ua що на даний момент дуже актуальний для всіх абітурієнтів. Чому не допомогти молодим людям і не сертифікувати їх продукт, щоб офіційно використовувати. А їх залякують і забороняють використовувати інформацію vstup.info/
ТамІван
Та не ПЛОЩАДКОЮ, а М А Й Д А Н Ч И К О М !!!
Petrov Ka
Для ТамІван: можна і "площадкою", це синоніми
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!