«Тигролови» Іван Багряний. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Івана Багряного «Тигролови»

«Тигролови» Іван Багряний. Скорочені версії

Скорочені версії пригодницького роману Івана Багряного «Тигролови» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія пригодницького роману Івана Багряного «Тигролови» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст пригодницького роману Івана Багряного «Тигролови». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту пригодницького роману Івана Багряного «Тигролови». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Тигролови» Іван Багряний (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Івана Багряного «Тигролови»
30.04.2021 «Тигролови» Іван Багряний (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману Івана Багряного «Тигролови»
30.04.2021 «Тигролови» Іван Багряний (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман Івана Багряного «Тигролови»

Освіта.ua
30.04.2021