«Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном»

«Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник. Скорочені версії

Скорочені версії новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном»
30.04.2021 «Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном»
30.04.2021 «Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном»

Освіта.ua
30.04.2021